Live Chat
Partner of the month
Rigister with Skrill using OddStorm banner, contact us and become a VIP member faster.
Skrill
Register now and benefit faster odds udpate, surebets and customizations
* In "Soccer Odds" section you see top bookmakers odds for 1X2 and Over/Under 2.5 goals.
* Only coming soon matches are shown.
Sunday 24 March 2019, UKT
Argentina Argentina, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:10 Newells Old Boys - Club Villa Mitre1.505.008.501.981.8616
Sunday 24 March 2019, UKT
Argentina Argentina, Nacional B
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:05 Deportivo Moron - Nueva Chicago3.003.102.802.751.5018
19:00 Colegiales - Defensores Unidos2.452.963.552.881.4418
 Comunicaciones - Almirante Brown2.663.003.303.001.4118
 CSD Flandria - UAI Urquiza2.352.963.852.881.5018
 Justo Jose de Urquiza - CA San Miguel2.562.923.402.801.4618
 Talleres de Remedios de Escalada - Sacachispas2.603.003.353.001.4218
20:00 Gimnasia Jujuy - Club Almagro2.723.003.273.101.4018
 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste2.283.033.752.661.5019
22:00 Agropecuario Argentino - Villa Dalmine2.302.983.902.851.4618
View all Argentina, Nacional B matches ...
Sunday 24 March 2019, UKT
Argentina Argentina, Primera C
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Deportivo Merlo - Sportivo Italiano2.233.103.602.631.5013
Sunday 24 March 2019, UKT
Argentina Argentina, Primera D
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Claypole - CA Lugano1.893.504.202.301.659
19:00 Centro Espanol - Yupanqui2.003.204.202.351.559
 Deportivo Muniz - CA Atlas2.403.252.852.251.759
Sunday 24 March 2019, UKT
Argentina Argentina, Torneo Federal A
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Ferro Carril Oeste General Pico - Club Cipolletti2.003.103.902.321.546
19:00 Atletico Parana - Sportivo Las Parejas4.003.451.831.901.907
 Douglas Haig - Defensores Pronunciamiento2.023.353.701.901.908
 Gimnasia y Tiro - Juventud Antoniana2.043.353.701.961.858
 Independiente Neuquen - Deportivo Roca2.342.803.352.301.606
 Racing de Cordoba - Juventud Unida Universitario1.863.354.401.851.958
 Rasing Kordoba - Giouvedoyd Oynida-----0
22:30 Sportivo Belgrano - CA San Lorenzo de Alem1.484.108.201.802.007
Sunday 24 March 2019, UKT
Australia Australia, Pre-Season Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Northern Redbacks SC(W) - Queens Park SC(W)2.524.002.271.432.601
 Queen's Park (Women) - Northern Redbacks (Women)2.304.332.601.442.702
Sunday 24 March 2019, UKT
Austria Austria, Landesliga
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:30 Annabichler SV - Rapid Lienz2.003.253.251.293.601
12:30 Kottmannsdorf - ATSV Wolfsberg2.323.852.551.652.206
13:00 RW Rankweil - Dornbirner SV1.604.403.60--1
14:00 St Michael/Bl - SAK Klagenfurt5.304.551.521.452.705
 SV Eberstein - FC Eisenkappel1.108.0013.001.184.502
Sunday 24 March 2019, UKT
Austria Austria, Regional
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 St. Johann Pongau - BSK 19331.405.006.001.253.551
 TSV St. Johann - SK Bischofshofen1.475.405.501.283.8010
Sunday 24 March 2019, UKT
Austria Austria, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:30 Ladhaous (G) - Άltenmarkt (G)-----0
 USC Landhaus Women - SKV Altenmarkt Women1.226.808.001.254.007
12:30 Oynion Klainmoynhen(G) - Vaker Ίnsbrouk (G)-----0
 Union Kleinmunchen - FC Wacker Innsbruck3.364.041.851.233.367
Sunday 24 March 2019, UKT
Belgium Belgium, First Amateur Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Eendracht Aalst - Royal Knokke FC2.323.402.651.602.233
 RFC Liege - Seraing United2.953.602.301.662.2010
 Rupel Boom FC - RWDM Brussels2.803.702.201.632.254
 Rupel Boom - RWD Molenbeek2.803.682.181.602.226
Sunday 24 March 2019, UKT
Belgium Belgium, Jupiler League
TimeEvent1X2OverUnderB's
15:00 Tubize - Roeselare3.753.662.152.011.9020
Sunday 24 March 2019, UKT
Belgium Belgium, Second Amateur Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 Stade Waremmien - RU Wallonne Ciney1.454.005.001.502.431
14:00 Diegem Sport - Tempo Overijse2.003.602.751.652.121
 Entente Acren Lessines - Olympic Charleroi2.123.352.701.602.201
 Gullegem - KFC Eppegem2.063.552.701.652.121
 Hamme VW - Temse2.163.602.551.652.121
 KFC Duffel - RC Hades2.253.552.431.602.201
 KFC Sparta Petegem - KRC Harelbeke1.553.604.401.602.201
 KVV Vosselaar - Tongeren SK1.404.005.201.602.201
 Olsa Brakel - SC Dikkelvenne2.003.552.801.652.121
 Olympia Wijgmaal - Mandel United3.003.601.901.602.201
 RC Hamoir - RFC Meux1.424.005.401.602.201
 Solières - La Louvière Centre6.104.001.351.602.201
 Wallonia Walhain CG - RFC Tilleur4.603.551.551.602.201
 Westhoek - Ronse2.173.552.551.652.101
Sunday 24 March 2019, UKT
Belgium Belgium, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Gent (w) - Anderlecht (w)3.703.701.851.522.351
 KAA Gent(W) - RSC Anderlecht(W)3.763.601.911.552.385
Sunday 24 March 2019, UKT
Bolivia Bolivia, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Guabira Montero - Club Aurora1.704.305.751.672.4619
Sunday 24 March 2019, UKT
Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina, Premier Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:30 FK Olimpik Sarajevo - Velez Mostar2.093.403.752.051.754
 NK Igman Konjic - NK Metalleghe BSI2.203.283.022.001.804
 NK Slaven Zivinice - HNK Capljina1.314.559.601.532.342
 NK Tosk Tesanj - Jedinstvo Bihac1.663.904.401.702.104
 NK Vitez - NK Novi Travnik2.273.544.302.051.754
 Rudar Kakanj - NK Bosna Visoko1.573.755.602.031.784
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Acriano
TimeEvent1X2OverUnderB's
22:30 Atletico Acreano - Humaita1.683.554.901.602.304
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Baiano
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:00 UNIRB - AD Atlanta Doce Mel4.203.801.681.802.004
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Brasiliense
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:30 Brasiliense DF - Bolamense1.149.2515.251.502.5011
 Ceilandia Esporte Clube DF - Paracatu FC DF2.103.483.48--9
 Gama DF - Taguatinga EC DF1.573.906.45--8
 Luziania DF - Real FC DF2.223.483.20--9
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Carioca
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Americano RJ - Botafogo RJ6.804.251.581.981.9319
 Flamengo RJ - Fluminense RJ1.584.506.802.171.7919
 Madureira RJ - Cabofriense RJ2.693.402.922.271.7419
 Portuguesa RJ - Resende RJ2.383.203.502.431.6719
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Catarinense
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Criciuma SC - Avai SC2.903.203.122.501.6016
 Hercilio Luz SC - Chapecoense SC3.153.182.522.301.6215
20:00 Marcilio Dias SC - Metropolitano SC1.634.055.401.851.9515
21:00 Figueirense - Joinville SC1.663.756.252.431.5816
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Copa Nordeste
TimeEvent1X2OverUnderB's
21:00 Bahia - Salgueiro PE1.474.558.001.991.9414
22:00 Botafogo PB - Sampaio Correa MA1.574.177.001.951.9514
 CSA AL - Sergipe SE1.504.428.002.001.9314
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Football, Brazil, Campeonato Paraense
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 CE Uni o PR - Gremio Maringa PR1.553.755.751.941.841
 Cianorte PR - Cascavel PR2.223.303.372.181.7015
 Coritiba - Rio Branco PR1.504.286.751.921.9015
 Operario PR - Maringa1.594.036.301.951.8513
 Paysandu - Remo PA2.323.233.231.011.046
 Toledo Colonia Work - Londrina PR4.203.522.001.951.8514
23:00 Parana - Cascavel CR PR1.524.108.001.971.9015
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Gaucho
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Juventude RS - Gremio RS4.754.001.841.981.9417
 Ypiranga RS - Passo Fundo RS1.703.604.552.051.756
22:00 Aimore RS - Caxias RS2.723.372.702.051.8015
23:00 Sao Paulo RS - Gremio Atletico Farroupilha1.653.604.902.001.805
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Goiano
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Aparecidense GO - Goias5.603.831.652.211.6715
 Goiania GO - Goianesia GO2.643.302.752.101.7216
 Goiânia - Goianésia-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Matogrossense
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:00 Dom Bosco MT - Cuiaba Esporte Clube MT5.403.551.681.901.907
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Mineiro
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Uberlandia - America Teofilo Otoni1.933.253.502.301.603
19:00 Atletico MG - Tupynambas MG1.267.0014.001.552.4517
 Coimbra EC - Uberaba2.153.353.102.101.705
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Paulista Serie A2
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Juventus SP - Santo Andre2.043.473.712.281.8117
 Penapolense - Nacional SP2.753.402.682.101.7516
 Portuguesa Santista - Sao Bernardo1.953.604.102.051.8515
19:00 Portuguesa SP - Votuporanguense2.593.302.902.051.8014
22:00 Rio Claro SP - XV de Piracicaba1.973.454.202.151.7515
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Paulista Serie A3
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 CA Taboao Da Serra - Capivariano SP3.203.482.271.901.849
 Comercial SP - Barretos SP2.413.472.951.911.8211
 Monte Azul SP - Batatais2.123.483.551.901.848
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Paulista
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:00 Sao Paulo SP - Ituano SP1.573.928.502.321.6920
22:00 Bragantino SP - Ponte Preta SP2.413.403.082.431.6114
23:00 Ferroviaria SP - Corinthians SP4.003.202.213.051.4319
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Pernambucano
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Sport Recife PE - Petrolina PE1.275.7514.752.051.8815
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Potiguar
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Palmeira RN - America RN7.504.201.451.881.9411
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, U20
TimeEvent1X2OverUnderB's
16:45 Volta Redonda U20 - Fluminense RJ U204.554.151.611.502.505
Sunday 24 March 2019, UKT
Brazil Brazil, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:00 Sport Recife (W) - Kindermann SC13.509.001.351.333.608
Sunday 24 March 2019, UKT
Cameroon Cameroon, Elite One
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:30 Apejes de Mfou - PWD Bamenda2.333.033.422.601.5013
 Astres FC de Douala - Fovu de Baham1.943.074.902.901.3611
 Colombe FC - New Star de Douala2.552.913.182.701.4111
 Feutcheu FC - Stade Renard2.132.924.222.951.3812
 UMS de Loum - AS Fortuna2.032.964.703.201.3011
 Union Douala - Tonnerre Kalara Club de Yaounde1.843.185.553.001.3411
Sunday 24 March 2019, UKT
Cameroon Cameroon, Elite Two
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Bang Bullet FC - Panthere du Nde3.702.902.233.001.384
 Leopard Sportif de Douala - Yafoot FC1.453.807.302.501.503
 Leopard Sportif de Douala - Yaounde II1.503.748.002.501.502
 Leopards Νtouala - Giafoyt-----0
14:30 Aigle Royal Menoua - Racing de Bafoussam2.522.633.003.001.382
15:00 Dynamo de Douala - AS Fap4.202.752.153.001.385
Sunday 24 March 2019, UKT
Chile Chile, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:30 Colchagua CD - CD Santa Cruz3.783.502.001.951.7512
 Deportes Concepcion - Santiago Wanderers2.403.473.002.021.8012
 Deportes Recoleta - Union San Felipe3.203.482.222.001.7512
 General Velasquez - Magallanes3.003.482.382.101.6812
 Independiente de Cauquenes - CSD Rangers3.203.482.221.951.8011
 Lautaro de Buin - Melipilla3.483.482.102.101.6811
 Pilmahue - Deportes Valdivia3.783.502.001.841.8010
 Provincial Osorno - Puerto Montt3.483.482.101.901.8410
 San Marcos de Arica - Cobreloa2.643.402.641.821.8211
 Νtep. Konsepsion - Sad. Gouoderers-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Chile Chile, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:30 Colchagua CD - CD Santa Cruz3.503.301.90--1
 Deportes Concepcion - Santiago Wanderers2.303.302.70--1
 Deportes Recoleta - Union San Felipe3.003.302.10--1
 General Velasquez - Dep. Magallanes2.753.302.25--1
 Indep. de Cauquenes - Rangers de Talca3.003.302.10--1
 Lautaro de Bui­n - Melipilla3.303.302.00--1
 Pilmahue - Valdivia3.503.301.90--1
 Provincial Osorno - Puerto Montt3.303.302.00--1
 San Marcos de Arica - CD Cobreloa Calama2.503.202.50--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Colombia Colombia, Primera A
TimeEvent1X2OverUnderB's
21:00 Independiente Medellin - Envigado1.783.655.252.241.7521
22:00 Junior Barranquilla - Atletico Huila1.484.259.302.181.8021
23:00 America de Cali - Jaguares de Cordoba1.593.858.002.521.6120
Monday 25 March 2019, UKT
01:00 Independiente Santa Fe - Once Caldas1.953.254.902.801.4821
Sunday 24 March 2019, UKT
Colombia Colombia, Primera B
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Cortulua - Deportivo Pereira2.363.403.252.131.8316
 Tigres FC - Atletico FC2.123.403.702.171.7916
20:00 Orsomarso - Barranquilla FC2.323.323.302.151.7116
 Valledupar - Deportes Quindio2.773.402.612.131.8315
20:30 Real San Andres - Fortaleza FC-----0
 Real Santander - Fortaleza FC2.923.502.442.021.9515
Sunday 24 March 2019, UKT
Colombia Colombia, U21
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:00 Barcelona Bogota U20 - Once Caldas U205.704.401.471.502.503
Sunday 24 March 2019, UKT
Costa Rica Costa Rica, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
17:00 CS Cartagines - Deportivo Saprissa3.403.602.351.752.2019
17:05 AD Grecia - Carmelita1.544.227.801.792.2019
21:05 Limon FC - Guadalupe FC2.053.553.651.921.9118
21:55 Perez Zeledon - Universidad de Costa Rica1.903.574.901.852.0218
Monday 25 March 2019, UKT
00:00 CS Herediano - Alajuelense2.113.643.781.852.1018
Sunday 24 March 2019, UKT
Costa Rica Costa Rica, Segunda Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:00 AD Cariari Pococi - Sporting San Jose3.153.352.151.752.0510
 AD Guanacasteca - Municipal Liberia1.853.703.701.652.2010
20:05 Puerto Golfito FC - Curridabat FC1.753.604.201.951.8510
21:00 Futbol Consultants Moravia - AD Santa Rosa3.153.602.021.901.9010
21:30 Uruguay de Coronado - AS Puma Generalena2.343.352.801.752.0510
Sunday 24 March 2019, UKT
Croatia Croatia, 3.HNL
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 NK Trnje - NK Naftas Hask1.873.574.101.762.0512
14:30 NK Cepin - Vukovar 911.304.909.401.632.257
 NK Croatia Zmijavci - NK Neretva1.653.605.401.682.206
Sunday 24 March 2019, UKT
Czech Republic Czech Republic, 3. Ligy MSFL
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Sokol Brozany - FK Dobrovice2.663.802.471.572.4015
 Stechovice - Karlovy Vary1.654.404.621.582.4015
Sunday 24 March 2019, UKT
Czech Republic Czech Republic, 4 Ligy
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Broudal - SK Νtetmarovitse2.004.002.751.382.851
 Slavoj Olympia - SK Detmarovice2.024.003.151.402.884
 Slavoj Polna - Dosta Bystrc1.217.0012.001.283.557
 Tatran Sedlcany - Spartak Sobeslav1.964.503.161.333.307
Sunday 24 March 2019, UKT
Czech Republic Czech Republic, 5 Ligy
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Dolany - Kralice2.254.352.251.253.803
 SK Olympia Rajecko - FC Kurim1.454.505.001.303.453
 TJ Sigma Lutin - FK Jesenik2.004.352.631.253.803
Sunday 24 March 2019, UKT
Czech Republic Czech Republic, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:45 Viktoria Plzen Women - Slovan Liberec Women4.504.502.101.402.908
14:30 Dukla - Slovácko2.923.501.87--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Denmark Denmark, Danmarksserien
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:15 Vatanspor - FC Djursland1.624.305.001.373.3013
13:00 TFC Odsherred - Allerod FK1.435.305.071.253.808
12:00 Holbaek - BSF1.237.0011.601.832.0011
 Holbaek - Ballerup Skovlunde Fodbold1.195.2511.001.752.002
 Holstebro - Aarhus Fremad 22.273.802.501.502.508
 Nordvest FC - Ballerup Skovlunde Fodbold1.225.0013.001.751.951
Sunday 24 March 2019, UKT
Denmark Denmark, Division 1
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:45 Fredericia - Nykobing FC2.023.783.701.842.1423
 HB Koge - Hvidovre2.043.713.901.981.9824
 Naestved - Fremad Amager1.793.904.601.951.9114
 Roskilde - Thisted FC1.694.125.601.732.3824
 Viborg - FC Helsingor1.873.604.802.081.8523
Sunday 24 March 2019, UKT
Denmark Denmark, Division 2
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Ringkobing IF - Tarup-Paarup2.133.533.221.732.1017
12:00 Avarta - Skovshoved IF2.143.503.902.101.7518
Sunday 24 March 2019, UKT
Denmark Denmark, Jyllandsserien
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:30 FC Sønderborg - IF Lyseng II3.175.151.65--2
12:30 Hjørring IF - Herning Fremad1.974.502.50--2
 Vendsyssel - Herning Fremad1.964.532.47--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Denmark Denmark, Women League
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:30 Fortuna Hjorring (Wom) - Ballerup-Skovlunde Fodbold (Wom)-----0
 Fortuna Hjørring Women - BSF Women1.0813.0025.001.402.882
Sunday 24 March 2019, UKT
El Salvador El Salvador, Segunda Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
16:30 CD Platense Zacatecoluca - CD Chaguite1.414.337.801.652.204
 CD Vendaval - CD San Pablo Municipal2.453.302.471.802.003
 Vedaval - CD San Pablo Μounisipal-----0
21:00 CD Racing Junior de Armenia - CD Ilopaneco1.593.605.901.702.104
Sunday 24 March 2019, UKT
England England, FA Vase
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Northwich Victoria - Chertsey Town2.383.752.60--1
Sunday 24 March 2019, UKT
England England, Super League Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:15 Tottenham Hotspur (Women) - Sheffield United (Women)1.236.508.401.373.103
12:30 Liverpool LFC - Arsenal LFC10.757.951.201.234.1014
15:00 Bristol City Women - Everton LFC1.664.225.201.702.2313
Sunday 24 March 2019, UKT
Estonia Estonia, II Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:00 JK Trans Narva II - JK Tammeka Tartu III1.415.004.941.254.001
14:30 Tallinna FC Ararat TTU - Jogeva SK Noorus-96-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Ethiopia Ethiopia, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Ethiopia Bunna - Dedebit FC1.334.5010.602.351.583
12:00 Awassa City - Fasil Kenema2.402.803.402.401.554
 Mekelle Kenema - Welwalo Adigrat1.853.254.602.401.554
Sunday 24 March 2019, UKT
France France, National 2
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 FC Fleury 91 - Lens II2.153.702.901.702.105
Sunday 24 March 2019, UKT
France France, National 3
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Les Herbiers B - Challans2.413.462.572.081.735
 Les Herbiers II - Rosh2.443.452.602.041.691
 Mulhouse - Troyes II1.823.254.402.301.603
 Strasbourg II - Saint Louis Neuweg1.683.604.551.802.004
 Versailles 78 - Bretigny Foot2.173.023.352.301.606
 Εrbier V - Salan-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
France France, U19 League
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 AS Saint Etienne U19 - AC Ajaccio U19-----0
 Saint Etienne U19 - GFC Ajaccio U191.0415.0027.001.145.508
 St Etienne U19 - Gazelec Ajaccio U19-----1
 U19 St. Etienne - U19 GFCO Ajaccio-----0
14:00 Boulogne U19 - Le Havre U192.403.802.401.712.5010
 Cholet U19 - Guingamp U195.905.051.431.502.6010
 CSO Amneville - FC Metz U193.453.501.991.951.8510
 Dijon Asptt - Le Puy Foot 43 Auvergne2.233.452.901.901.908
 Lens U19 - PSG U192.503.902.341.432.8010
 Lyon U19 - Reims U191.245.7511.001.652.2010
 Marseille U19 - Nimes U192.554.002.351.742.3810
 Rennes U19 - Niort U191.335.506.701.283.6510
 Torcy Pvmf - Dijon FCO U193.803.601.881.802.009
 Tours FC U19 - Chateauroux U192.403.852.551.832.2510
 Troyes U19 - Strasbourg U192.233.452.901.851.9510
 Valenciennes U19 - USL Dunkerque1.345.506.901.383.0010
16:30 Quevilly U19 - Sannois St.-Gratien U192.404.002.40--1
 US Quevilly U19 - Entente SSG U192.324.052.351.452.687
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, Bundesliga II Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 1. Ffc Turbine Potsdam II - FSV Hessen Wetzlar1.734.334.281.482.6012
 FC Bayern Munich II - BV Cloppenburg1.415.257.481.373.4011
 VfL Wolfsburg II - 1. FC Koln1.315.5010.001.532.509
 Wom. Bayern II - Wom. Cloppenburg-----0
 Wom. Tur. Potsdam II - Wom. Hessen Wetzlar-----0
13:00 SV Meppen - FSV Gutersloh1.814.203.251.602.305
 TSG 1899 Hoffenheim II - SGS Essen II1.206.509.501.243.906
 Wom. Meppen - W Gütersloh-----0
16:30 1. Ffc Frankfurt II - FC Saarbrucken4.704.401.601.452.707
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, 3rd League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Sportfreunde Lotte - Eintracht Braunschweig3.203.302.602.681.5523
12:00 Kaiserslautern - VfL Osnabruck2.723.252.962.501.6323
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, Bundesliga Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 SC Sand - Sgs Essen-Schonebeck 19/685.004.201.751.532.5516
13:00 1. FFC Turbine Potsdam - Werder Bremen (W)1.257.2011.001.254.2015
 MSV Duisburg (W) - Bayer Leverkusen (W)2.323.483.181.802.0915
14:00 1. FFC Frankfurt - Bayern Munich (W)9.006.801.301.304.0014
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, DFB Pokal Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 1 FFC Turbine Potsdam Women - Werder Bremen Women-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, Oberliga
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:45 Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 - TSV Buchholz 085.255.001.571.254.2012
13:00 Altona 93 - SV Curslack-Neuengamme1.376.007.001.263.8510
 BSG Vismoyt Gera - Εinit Roydolstad-----0
 BSG Wismut Gera - Einheit Rudolstadt1.764.003.901.582.409
 DJK Ammerthal - SV Seligenporten3.054.002.141.452.8012
 Niendorfer TSV - TSV Sasel2.653.852.281.582.358
 Rot-Weiss Koblenz - TSV Emmelshausen1.0611.0019.00--2
 SV Altlüdersdorf - Greifswalder FC6.405.001.441.482.6010
 SV Altoydersdorf - Grifsvalder SV 04-----0
 SV Todesfelde - NTSV Strand 084.204.501.631.402.906
 TSV Lagerdorf - TSV Schilksee4.154.501.631.333.456
 Άltona - SV Koyrslak Νoinegame-----0
13:30 FC Teutonia 05 - SC Condor Hamburg1.227.009.501.214.2611
14:00 1. FC Bocholt - Spvg Schonnebeck 19101.834.003.451.482.637
 Arminia Hannover - Heeslinger SC1.934.003.00--4
 Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 051.783.803.801.682.157
 Breining - Blaou-Vais Frisdorf-----0
 ETB Schwarz-Weiß Essen - SC Düsseldorf-West-----0
 FC Brunninghausen - SC Paderborn 07 II2.503.752.26--4
 Frizia 03 - Ίder Toyrkspor Kiel-----0
 FSV Jagersburg - TuS Koblenz4.504.201.55--2
 Gutersloh 2000 - 1. FC Gievenbeck2.273.752.50--4
 Hammer SpVg - FC Schalke 04 II6.004.751.38--4
 Hannoverscher SC - Atlas Delmenhorst1.554.204.50--4
 Holzwickeder SC - Rot Weiss Ahlen2.273.752.50--2
 KSV Vatan Sport Bremen - Bremer SV25.0013.001.031.097.802
 MTV Gifhorn - 1.FC Wunstorf1.933.753.10--4
 MTV Wolfenbuttel - TuS Bersenbruck3.003.602.02--4
 Ratingen SV - TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld1.624.554.001.333.357
 SC Borgfeld - BSC Hastedt3.034.351.851.184.805
 SC Union Nettetal - SSVg Velbert3.004.002.021.582.407
 Schwarz Weiss Essen - SC Duesseldorf West2.343.752.691.752.057
 Sportfreunde Baumberg - FSV Duisburg1.167.5011.601.224.606
 Sportfreunde Siegen - Westfalia Rhynern2.263.752.50--4
 SpVgg Neu-Isenburg - FC Giessen19.0011.001.061.145.505
 SV Breinig - Blau-Weiss Friesdorf2.183.902.701.402.957
 SV Frisia 03 - Inter Turkspor Kiel2.024.152.851.333.456
 SV Schermbeck - ASC 09 Dortmund2.304.002.32--4
 Svarts Vais Εsen - Νtiseldorf Gouest-----0
 TB Uphusen - VfV Hildesheim4.002.752.02--4
 TSG Sprockhovel - Eintracht Rheine1.594.204.20--4
 TSV Schott Mainz - VfB Dillingen1.137.5011.50--2
 TSV Schwabmunchen - SpVgg Hankofen-Hailing1.704.334.331.482.628
 Turu Dusseldorf 1880 - VfB 03 Hilden2.233.752.801.632.257
 TuS Ennepetal - TUS Haltern2.893.762.00--4
 TuS Erndtebruck - Westfalia Herne2.024.002.75--4
 TuS Schwachhausen - Leher TS1.514.754.201.145.755
 VfB Speldorf - FC Monheim3.454.001.831.452.686
 VfL Oythe - Eintracht Northeim3.754.001.69--4
 Viktoria Arnoldsvailer - Chourt-----0
 Viktoria Arnoldsweiler - FC Hurth4.003.801.771.752.057
14:15 SSV Merten - 1. FC Duren2.803.902.121.452.686
 Μerten - Νtiren-----0
14:30 FC Eddersheim - Turk Gucu Friedberg2.183.963.241.532.437
 Habenhauser FV - BTS Neustadt1.854.802.901.234.506
 SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven1.197.507.871.116.754
 Siegburger SV 04 - VfL Vichttal2.173.752.801.582.357
 SV Deutz 05 - Bergisch Gladbach3.703.901.801.582.408
15:00 SSV Jahn Regensburg II - 1. FC Sonthofen1.514.905.701.333.458
 Turkgucu Ataspor Munchen - SV Kirschanschoering1.634.655.001.602.3010
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, Regionalliga
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:30 Berliner AK 07 - VSG Altglienicke1.464.898.001.732.3620
 FSV Union Furstenwalde - ZFC Meuselwitz2.233.703.401.692.3220
 Germania Halberstadt - Lokomotive Leipzig3.053.562.462.001.9419
 Rot-Weiss Erfurt - Wacker Nordhausen3.403.522.282.021.9420
13:00 Cholstain Kiel V - VfB Όldenbourg-----0
 Eintracht Norderstedt - SV Drochtersen/Assel2.843.562.701.762.2219
 Holstein Kiel II - VfB Oldenburg2.723.442.751.981.9519
 VfL Oldenburg - SSV Jeddeloh2.753.902.551.682.3819
12:00 FSV Frankfurt - FC 08 Homburg3.853.502.121.932.0021
Sunday 24 March 2019, UKT
Germany Germany, U19 League
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Rot Weiss Essen U19 - MSV Duisburg U193.903.602.091.802.1716
11:00 TSV Havelse U19 - VfL Osnabruck U191.564.556.101.523.0515
Sunday 24 March 2019, UKT
Greece Greece, Football League
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:15 Pamvouprasiakos - Fivos Kremastis1.334.357.501.911.811
 PAO Vardas FC - Foivos Kremastis1.324.307.501.901.801
12:15 GAS Ialysos 1948 - Diagoras Vrachneikon1.255.507.501.911.811
13:00 AE Neapolis - Ethnikos Piraeus FC-----0
 AE Neapolis - Ethnikos Pireaus10.005.001.221.961.761
 Agios Ierotheos - AO Egaleo2.602.902.602.201.601
 Almopos Arideas - Aris Palaiochoriou3.253.252.002.171.621
 Ampelakiakos FC - Ionikos Nikea4.753.251.672.321.551
 AO Mandraikos - Asteras Vlachioti2.203.003.102.201.601
 AO Palliniakos - Paniliakos FC2.202.753.402.321.551
 AO Sellanon - Pierikos FC3.003.002.252.121.651
 Apollon Eretrias - Kallithea FC7.504.351.332.161.621
 Apollon Pontou - Panachaiki3.102.802.912.751.4414
 Atromitos Piraeus FC - AEEK SYN.KA FC3.753.401.802.171.621
 Doxa Dramas - Apollon Larisas1.673.804.801.851.853
 GE Agioi Anargyroi - Aiolikos FC-----0
 Giouchtas FC - PO Atsaleniou2.002.903.752.201.601
 Ilisiakos FC - AO Haravgiakos1.334.507.002.171.621
 Karaiskakis - Iraklis3.502.902.502.551.5015
 Keratsini - Episkopi-----0
 Korinthos PAS - Thyella Kamari3.103.002.202.231.601
 Kronos Argyradon - Νaypaktiakos Asteras-----0
 Makedonikos Foufa - Thriamvos Serviana-----0
 Niki Volos FC - GS Almyrou1.205.5010.001.961.761
 Orfeas Puma Xanthis - Nestos Chrysoupoli FC4.003.251.801.971.761
 Panarkadikos - Amvrysseas1.553.755.002.171.621
 Proodeytikή - OF Ierapetras3.503.002.002.171.621
 Thiseas Agrias - Meteora FC2.802.652.652.701.421
12:00 AE Lefkimis - Acheron Kanalaki1.573.505.251.971.761
Sunday 24 March 2019, UKT
Greece Greece, U19 League
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Kissamikos U19 - Platanias U192.223.402.751.702.104
Sunday 24 March 2019, UKT
Greece Greece, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 P.A.O.K. (Women) - Larisa (Women)1.0315.0018.001.145.501
 Panserraikos Women - Proodeftiki Peramatos Women5.704.581.481.402.855
 Panserraikή (G) - Proodeytikή Peramatos (G)-----0
 PAOK Salonika Women - Larissa Women1.0315.0017.001.145.553
 Trikala 2011 - Aris Thessaloniki2.653.752.701.652.255
Sunday 24 March 2019, UKT
Guatemala Guatemala, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
17:00 Solola FC - Marquense2.173.552.901.931.884
18:00 Santa Lucia FC - Nueva Concepcion1.354.607.701.582.356
21:00 Achuapa - Universidad de San Carlos1.603.605.402.051.756
 Chimaltenango FC - Quiche FC1.933.453.602.081.736
 Deportivo Carcha - Deportivo Mixco1.693.554.702.351.586
 Deportivo San Pedro - Deportivo Reu1.693.454.902.251.634
21:30 Deportivo Jocotan - Mictlan1.753.354.702.251.634
Sunday 24 March 2019, UKT
Guatemala Guatemala, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
16:00 Muniguate Women - Escuela Normal Women1.295.007.501.353.101
17:00 Chimaltecas CSDFF Women - Club Femenino San Marcos Women1.444.335.251.353.101
 Tsimaltekas CSDFF (G) - Kloub Femenino San Μarkos (G)-----0
19:00 Pajapita FC Women - Deportivo Amatitlan Women7.006.001.251.253.801
 Pares Women - CSD Concepcion Women5.504.501.401.383.001
21:00 UNIFUT-Rosal Women - Cobaneras FC Women1.089.0015.001.254.001
Sunday 24 March 2019, UKT
Honduras Honduras, Liga Nacional
TimeEvent1X2OverUnderB's
22:00 CD Platense - Honduras Progreso1.634.085.251.652.2511
Sunday 24 March 2019, UKT
Iceland Iceland, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 KV - Vestri4.494.301.57--1
12:00 KV Vesturbaer - IF Vestri6.004.261.631.402.889
16:00 Hafnarfjordur - Isbjörninn1.0611.0019.001.293.263
Sunday 24 March 2019, UKT
Iceland Iceland, U19 League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 IR/Lettir U19 - Fylkir/Ellidi U191.405.105.701.234.106
 Valur\/KH U19 - Throttur Reykjavik/SR U191.286.606.751.333.306
Sunday 24 March 2019, UKT
India India, Division B
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:15 FC Goa II - Ara FC2.143.902.801.652.306
Sunday 24 March 2019, UKT
India India, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:30 CFCI U19 - Pune City II2.554.202.251.452.704
 CFCI U19 - Poyne Siti V΄-----0
 Community Football Club India (U19) - Pune City FC B2.454.002.201.402.701
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, AFC Championship U23
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Brunei U23 - Thailand U2344.0026.001.011.0219.007
 Chinese Taipei U23 - Australia U23100.0026.001.011.0315.0010
11:15 Turkmenistan U23 - Iraq U2320.509.001.131.363.4016
11:30 Myanmar U23 - Macau U231.0126.0044.001.0219.008
12:45 Laos U23 - Μalaisia U2323.0010.251.05--1
 Malaysia U23 - Laos U231.1010.7527.501.314.0014
13:00 Bangladesh U23 - Palestine U2315.007.001.201.532.6517
 Cambodia U23 - South Korea U2384.0026.001.011.0317.0010
 Indonesia U23 - Vietnam U237.605.001.421.672.3316
 Zambia U23 - Malawi U231.983.353.602.101.704
14:00 Afganistan U23 - Oman U23-----0
 Afghanistan U23 - Oman U2324.009.001.121.452.7010
14:15 Iran U23 - Yemen U231.109.8030.001.452.8813
 Kirgistan U23 - Iordania U23-----0
 Kyrgyzstan U23 - Jordan U236.904.601.481.881.9516
12:00 Tajikistan U23 - India U231.475.007.201.712.1218
14:25 Maldives U23 - United Arab Emirates U2343.0026.001.011.0415.006
15:15 Yemen - Iran13.008.001.121.452.701
16:00 Qatar U23 - Nepal U231.1110.2528.001.363.2015
 Sri Lanka U23 - Bahrain U2341.0026.001.011.0315.005
 U23 USA - U23 Niederlande-----0
 USA U23 - Netherlands U234.334.332.551.752.204
17:15 Kuwait U23 - Syria U233.903.502.071.982.0215
17:25 Saudi Arabia U23 - Lebanon U231.1110.7544.001.452.7013
18:00 Senegal U23 - Guinea U232.213.343.042.201.603
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, African Nations Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 DR Congo - Liberia1.554.506.652.351.6819
 Zimbabwe - Congo1.753.825.002.511.5519
14:00 Central African Republic - Guinea3.503.202.262.441.6219
15:00 Benin - Togo2.103.653.782.491.5719
 Cape Verde - Lesotho1.624.007.002.411.6219
 Tanzania - Uganda2.153.954.002.501.6218
17:00 Libya - South Africa2.953.232.632.701.5019
 Livy - Ν. Afrikή-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, CONCACAF Nations League
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 British Virgin Islands - Bonaire2.303.703.001.802.007
20:00 Puerto Rico - Grenada2.303.702.852.201.657
21:00 Dominican Republic - Bermuda2.003.553.551.702.127
 Dominikanή Dimokratia - Vermoydes-----0
22:00 Canada - French Guiana1.267.009.001.552.386
22:30 Haiti - Cuba1.614.005.401.981.837
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, EURO U21
TimeEvent1X2OverUnderB's
16:00 Republic of Ireland U21 - Luxembourg U211.266.0014.101.692.2619
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, Football, UEFA European Championship 2020
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Kazakhstan - Russia5.003.601.952.301.7321
 Wales - Slovakia2.163.304.202.671.5921
17:00 Hungary - Croatia5.603.801.812.231.8021
 Israel - Austria3.303.372.502.301.8421
 San Marino - Scotland71.0027.001.061.254.7021
19:45 Cyprus - Belgium22.008.751.211.532.8421
 Netherlands - Germany2.503.653.101.762.2421
 Northern Ireland - Belarus1.863.506.202.951.5021
 Poland - Latvia1.1312.5041.001.453.0521
 Slovenia - FYR Macedonia1.883.605.502.441.6520
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, Friendlies
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Chinese Taipei - Solomon Islands1.704.205.601.732.2116
13:00 Akropolis IF - Dalkurd FF5.004.201.641.702.2315
13:30 FC Levadia Tallinn - FS Metta/Lu1.455.327.521.452.8014
14:00 BK Hacken - GAIS1.355.558.401.472.7114
 Kongsvinger - Degerfors IF2.503.782.611.602.5015
 Mjällby AIF - Hammarby-----0
 Ullensaker Kisa Il - Hamarkameratene Fotball-----0
 Ullensaker/Kisa - Ham-Kam2.463.872.651.443.0015
12:00 AIK - Brommapojkarna1.454.776.651.652.4016
 KFUM Oslo - Baerum1.505.105.501.532.6014
 Kuopion Palloseura - Seinajoen JK1.803.704.551.981.853
 KuPS - Seinajoen JK1.843.934.871.981.9413
 Molde - Ostersunds FK2.253.603.301.832.0716
 Sabah - FK Baku1.564.205.201.502.503
 Vasteras SK - Syrianska FC1.903.954.151.652.3215
14:30 Kristiansund BK - Aalesund1.704.224.501.532.5014
 Mjondalen - Stabaek2.503.652.661.572.5518
15:00 Gaz Metan Medias - CFR Cluj3.503.501.832.051.751
 Ranheim - GIF Sundsvall2.213.823.201.652.4515
 Tromso - Bodo Glimt2.253.662.911.732.2011
17:00 Viking - Haugesund2.803.562.441.752.1218
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, Friendly Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
18:30 Seattle Reign Women - USA Women U232.503.752.251.582.351
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, U17 Int Matches Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Denmark (w) U17 (n) - Iceland (w) U171.673.654.801.622.205
11:45 Agglia U17 (G) - Oyggaria U17 (G)-----0
 England U17 (Wom) - Hungary U17 (Wom)1.0410.0017.75--3
14:00 Finland U17 (Wom) - Austria U17 (Wom)5.004.101.501.652.104
 Finlandia U17 (G) - Aystria U17 (G)-----0
 Italy U17 (Wom) - Slovenia U17 (Wom)1.186.009.50--3
15:15 Greece U17 (Wom) - Georgia U17 (Wom)-----2
16:30 Belgium U17 (Wom) - Wales U17 (Wom)1.097.7514.00--2
 Belgium U17 [W] - Wales U17 [W]-----1
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, U17 Int Matches
TimeEvent1X2OverUnderB's
22:10 U17 Argentina - U17 Colombia-----0
Monday 25 March 2019, UKT
00:30 U17 Brazil - U17 Uruguay-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, U19 Int Matches
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Latvia U19 - Armenia U192.023.203.352.501.504
12:00 Azerbaijan U19 - UAE U192.553.252.551.851.955
Sunday 24 March 2019, UKT
International International, U21 Int Matches
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Kazakhstan U21 - Estonia U212.303.333.422.181.7013
12:00 FYR Macedonia U21 - Latvia U212.603.362.841.961.9213
20:00 France U21 - Denmark U211.644.205.701.682.3418
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Dunboyne AFC - Bluebell United9.604.501.23--1
14:00 Broadford Rovers - Tolka Rovers3.904.001.55--1
 Sheriff YC - Forth Celtic1.126.0013.50--1
12:00 Avondale United - Rockmount2.023.602.86--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, Football, Ireland, Athletic Union League
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 St Pauls Artane - Baldoyle Grange United2.123.602.74--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, Football, Ireland, Waterford
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Hibernians - Carrick United1.374.325.90--1
 Southend - Waterford Crystal1.753.743.56--1
 Tramore Rangers - Dungarvan United2.323.502.50--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, League Cup Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Kilkenny United (Women) - Cork City (Women)9.204.201.26--1
 Limerick (Women) - Peamount United (Women)6.904.021.34--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, Leinster League
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Ballymun - Newbridge Town2.023.602.88--2
 Glenville - Glebe North3.604.201.811.532.4010
 Lucan United - Beggsboro1.314.338.00--2
 Mid Sutton Sportslink - Mullingar Ath4.204.201.59--2
 Pegasus FC / St James - St Francis FC4.504.331.51--2
 UC Dublin - Home Farm3.204.001.981.502.509
13:00 Leicester Celtic - Hartstown/Huntstown3.304.201.75--2
14:00 Wayside Celtic - Newtown Rangers1.414.335.50--2
15:00 Templeogue United - Kilnamanagh3.754.201.64--2
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, U19
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Bray Wanderers U19 - UCD U193.604.201.781.452.706
12:00 Longford Town U19 - Sligo Rovers U193.404.201.821.442.755
Sunday 24 March 2019, UKT
Ireland Ireland, Wexford Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Gorey Rangers - Shamrock Rovers (Wexford)3.104.201.82--2
 Moyne Rangers - Courtown Hibs1.146.0012.50--2
Sunday 24 March 2019, UKT
Italy Italy, Serie C1
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 Catanzaro - Sicula Leonzio1.803.405.402.521.5520
 Fermana - Vis Pesaro2.762.803.153.501.3519
 Gubbio - Renate2.282.934.023.101.4019
 Reggina - Catania3.503.152.402.571.5720
 Rende - Cavese2.253.153.902.571.5519
 Sudtirol - Vicenza2.353.003.802.861.4520
 Viterbese - Vibonese2.253.033.852.701.4718
15:30 Fano - Feralpisalo3.453.002.643.101.4518
 Giana Erminio - Teramo2.413.073.502.661.5019
 Imolese - Monza3.752.912.442.881.4618
 Monopoli - Virtus Francavilla2.293.203.852.781.4518
 Potenza - Bisceglie1.653.607.102.661.5119
 Ravenna - Albinoleffe2.522.983.602.781.4619
 Ternana - Pordenone2.633.203.202.161.7818
 Triestina - Sambenedettese2.153.004.002.631.5011
 Virtus Verona - Rimini2.783.003.302.751.4518
Sunday 24 March 2019, UKT
Italy Italy, Serie D
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 AC Calvina Sport - Modena4.484.151.711.761.952
 AC Crema 1908 - Lentigione Calcio2.143.303.581.931.782
 AC Delta Calcio Rovigo - Union Feltre Asd2.513.372.822.011.722
 AC Delta Porto Tolle - Union Feltre ASD-----0
 AC Trento - Clodiense-----0
 ACD Campodarsego Calcio - Montebelluna1.923.604.001.752.0510
 Aprilia - SFF Atletico1.823.754.301.702.042
 ASD Cannara - San Donato Tavarnelle3.153.152.412.391.512
 ASD Cartigliano - Arzignano Valchiampo4.803.771.731.771.942
 ASD Montegiorgio Calcio - Vastese2.073.473.601.802.0010
 ASD Trastevere - Anzio Calcio 19241.1410.2514.001.383.007
 ASD Vis Artena - Avellino4.273.631.851.612.172
 Axys Zola - ASD Oltrepovoghera2.243.243.452.001.8012
 Belluno - ASC St Georgen2.303.303.201.971.752
 Borgosesia - Chieri 19552.573.352.761.891.822
 Bra - ASD Borgaro 19651.903.604.071.722.012
 Budoni - Albalonga2.923.432.401.682.1710
 Caravaggio - Olginatese1.524.336.101.532.4310
 Caronnese - Ciserano1.603.905.951.712.022
 Casale - Savona2.613.372.712.081.672
 Cassino - Latte Dolce Calcio2.413.382.961.862.0010
 Ciliverghe Mazzano - Mezzolara2.433.253.072.011.8012
 Cjarlins Muzane - US Levico Terme1.983.503.881.951.8510
 Ercolanese 1924 - Pomigliano2.803.452.261.961.772
 Fanfulla - Vigor Carpaneto 19221.923.673.901.712.022
 Fiorenzuola - San Marino Calcio1.553.906.801.981.742
 Francavilla Calcio 1927 - Forli1.554.006.501.722.013
 Gavorrano - Aglianese Calcio 19231.923.504.122.051.692
 Gavorrano - Olginatese1.873.403.902.051.681
 Kiliverge Μatsano - Μetsolara-----0
 Lecco - Stresa Sportiva1.265.8012.251.712.1010
 Ligorna - Lavagnese2.003.483.801.802.0012
 Locri - Acireale3.103.352.331.652.112
 Nuova Monterosi - Virtus Flaminia1.534.306.151.752.059
 Ostia Mare - Citta di Anagni2.463.252.981.901.9510
 Ponte San Pietro - Mantova5.354.051.631.652.2111
 Portici 1906 - Messina1.913.534.201.851.9510
 Pro Sesto - Legnago Salus1.564.076.151.851.9512
 Real Giulianova - Campobasso2.463.472.821.851.959
 Reggio Audace FC - Sasso Marconi1.504.226.751.802.0012
 Rezzato - Como3.303.422.201.802.0010
 Sammaurese - Recanatese2.843.152.632.061.682
 San Nicolo Notaresco - AC Sangiustese2.193.303.432.001.722
 Sandona 1922 - Tamai1.943.603.922.061.759
 Scandicci - AC Bastia 19242.193.473.281.802.0010
 Sondrio Calcio - Virtus Bergamo2.243.423.221.951.772
 SSCD Granata 1924 - Pomigliano2.893.622.341.981.838
 Trento Calcio 1921 - Chioggia2.463.372.892.051.692
 Tuttocuoio - Ponsacco2.463.153.072.351.5812
 US Gavorrano - Aglianese1.963.353.802.101.709
 US Inveruno - Pro Dronero1.564.056.152.001.8011
 US Palmese 1912 - Bari12.256.201.241.632.279
 Viareggio - Sangiovannese2.453.183.072.251.6310
 Villafranca - Scanzorosciate2.573.372.822.051.7512
 Εrskolanese 1924 - Pomiliano-----0
 Νardo - ASD Όmnia Bitodo-----0
14:00 ASD Romagna Centro Cesena - ASD Pineto Calcio1.554.455.601.702.108
 ASD Seravezza Pozzi Calcio - Sporting Trestina1.813.554.631.891.822
 ASD Team Altamura - Citta Di Gragnano1.653.835.451.781.932
 Caratese - Fezzanese2.083.423.621.752.059
 Citta di Fasano - SS Nola 19251.883.584.181.752.0513
 Folgore - Fezzanese2.053.353.401.722.001
 Gela - ASD Cittanovese2.323.433.051.602.202
 Gelbison Vallo Della Lucania - Taranto Sport5.003.851.701.841.862
 Kastiadas - Lanousei Kaltsio-----0
 Montevarchi - Prato1.943.504.022.001.722
 Nardo - USD Bitonto Calcio3.253.382.292.111.8012
 Nocerina - Sancataldese1.803.604.581.851.9512
 Sarnese - AZ Picerno4.183.851.821.881.9310
 Sarneze - Piserno-----0
 Sestri Levante - Bustese2.413.422.931.981.766
 Sestri Levante - Milano City2.363.302.802.001.804
 Socio Culturale Castiadas - Lanusei Calcio4.503.801.771.811.892
14:30 FBC Gravina - Όdas Seriniola-----0
 Gravina - Audace Cerignola6.704.331.491.702.042
15:00 Citta Di Messina - Marsala3.153.402.281.741.972
 Fidelis Andria - Savoia2.403.352.992.171.8011
 Sita Μesina - Μarsala-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Italy Italy, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:30 AS Roma - AC Sportiva Dilettantistica Mozzanica1.853.754.552.051.7610
 Roma Women - UPC Tavagnacco Women-----0
14:00 Juventus Women - Fiorentina (W)1.585.005.181.932.008
Sunday 24 March 2019, UKT
Jamaica Jamaica, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
22:00 UWI FC - Mount Pleasant FC3.752.902.023.001.384
 UWI FC - Mount Pleasant FC3.803.002.002.851.371
Sunday 24 March 2019, UKT
Kazakhstan Kazakhstan, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Akzhayik Oral - FK Kaspyi Aktau1.563.975.441.782.035
Sunday 24 March 2019, UKT
Kenya Kenya, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Administration Police - Modern Coast Rangers FC1.663.606.102.051.768
13:00 Eldoret Youth - Nairobi City Stars1.853.205.202.431.536
13:15 Wazito FC - Migori Youth1.265.5012.701.652.205
12:00 Green Commandos - Fortune Sacco2.903.002.692.351.606
 Nairobi Stima - Coast Stima1.623.606.302.401.536
 Posta Rangers - Kenya Commercial Bank2.973.102.752.901.4514
Sunday 24 March 2019, UKT
Macedonia Macedonia, 2nd League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 Goblen - FC Genc Kalemler2.653.002.802.501.505
Sunday 24 March 2019, UKT
Montenegro Montenegro, Druga Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Mladost Ljeskopolje - FK Jedinstvo Bijelo Polje1.137.5011.001.602.305
 Μladost Lieskopolie - Gedinstvo Bielo Polie-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Netherlands Netherlands, Eerste Divisie
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:15 Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen1.844.404.301.562.6624
13:30 Go Ahead Eagles - Twente2.903.812.501.752.2224
15:45 Roda JC Kerkrade - MVV Maastricht2.153.853.501.702.3424
Sunday 24 March 2019, UKT
Netherlands Netherlands, Tweede Divisie
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 Amsterdamsche FC - Jong Sparta Rotterdam1.514.605.001.333.3010
 De Treffers - VVSB1.644.504.301.303.4610
Sunday 24 March 2019, UKT
Nigeria Nigeria, Premier League
TimeEvent1X2OverUnderB's
15:00 Akwa United - Heartland1.553.557.502.531.514
 Enugu Rangers - Remo Stars1.314.0017.002.401.514
 Enyimba - Sunshine Stars FC1.334.508.30--1
 Go Round FC - Yobe Desert Stars1.583.257.502.421.514
 Gombe United FC - El Kanemi Warriors1.463.557.902.451.501
 Kano Pillars - Ifeanyi Ubah1.354.109.202.321.551
 Kwara United - Katsina United FC1.503.507.10--1
 Lobi Stars - Niger Tornadoes1.304.4010.25--1
 Nasarawa United - Kada City1.703.006.102.561.464
 Plateau United - Abia Warriors1.713.006.102.561.464
 Rivers United - Wikki Tourists1.763.8013.002.501.474
Sunday 24 March 2019, UKT
Norway Norway, Gutter U19
TimeEvent1X2OverUnderB's
15:00 Brann U19 - Bodø/Glimt U194.506.301.44--3
Sunday 24 March 2019, UKT
Norway Norway, NK Men Cupen
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Ready - Rilindja1.705.313.00--1
13:00 Kolbotn - Manglerud Star3.215.641.61--1
 Loddefjord - Trio1.735.272.93--1
14:00 Brønnøysund - Rørvik3.945.461.49--1
 Fauske/Sprint - Innstrandens1.585.673.29--1
 Heimdal - Sverresborg-----0
 Orkla - Meldal1.0611.0713.31--1
 Østsiden - Selbak1.525.283.80--1
 Øystese - Bergen Nord3.365.521.57--1
 Råde - Rakkestad1.385.794.37--1
 Rana FK - Mosjøen-----0
 Sandnessjøen - Åga-----0
 Steinkjer - Kvik FK1.266.655.98--1
 Stord - Tertnes1.305.576.26--1
 Stryn - Eid1.634.913.44--1
 Sunndal - Surnadal1.335.825.20--1
 Vestsiden-Askøy - Arna-Bjørnar6.806.651.23--1
 Vigør - Pors3.665.551.52--1
14:30 Sortland - Grand Bodø1.785.572.73--1
15:00 Gran - Jevnaker1.894.872.68--1
19:00 Morild - Melbo IL6.496.131.26--1
Sunday 24 March 2019, UKT
Norway Norway, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Trondheims-Orn - Arna-Bjornar2.734.002.451.722.4316
16:00 Valerenga - Stabaek (W)1.405.757.051.472.7016
Sunday 24 March 2019, UKT
Panama Panama, Division 2
TimeEvent1X2OverUnderB's
21:00 Leones de America FC - Atletico Chiriqui2.423.202.63--3
Sunday 24 March 2019, UKT
Panama Panama, LFP League
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:30 CD Universitario - Alianza FC2.383.073.302.501.5211
 Chorrillo FC - Alianza FC (Pan)2.262.402.302.501.481
23:00 Atletico Independiente - San Francisco2.893.222.542.501.5112
 Costa del Este - Sporting San Miguelito2.673.182.772.651.4812
Sunday 24 March 2019, UKT
Panama Panama, Reserve league
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:00 Taouro V' - Arabe Oynido V'-----0
 Tauro FC Reserves - CD Arabe Unido Reserves2.423.402.50--3
20:00 CA Independiente de la Chorrera Reserves - San Francisco Reserves2.603.402.32--3
Sunday 24 March 2019, UKT
Paraguay Paraguay, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
21:30 Libertad Asuncion - Sol de America2.103.643.661.622.3518
23:30 Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion1.395.358.601.592.5018
Sunday 24 March 2019, UKT
Peru Peru, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
16:15 Universidad San Martin - Carlos Mannucci2.003.534.001.971.9520
21:00 Deportivo Municipal - Sport Boys1.783.684.732.101.8520
23:15 Universidad Cesar Vallejo - Union Comercio2.243.423.401.971.9520
Sunday 24 March 2019, UKT
Poland Poland, I Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 Warta Poznan - GKS Tychy2.803.162.842.501.6321
Sunday 24 March 2019, UKT
Poland Poland, II Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:05 Ruch Chorzow - Rozwoj Katowice2.293.353.202.001.8014
Sunday 24 March 2019, UKT
Poland Poland, III Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:15 Pelikan Lowicz - Victoria Sulejowek1.743.984.451.672.2016
11:00 Bron Radom - Lechia Tomaszow Mazowiecki2.923.702.341.652.2014
14:00 Polonia Sroda Wielkopolska - KS Mieszko Gniezno2.473.802.62--4
 Wisla Sandomierz - Czarni Polaniec1.863.904.001.682.2011
15:00 Miedz II - Lechia Dzierzoniow1.654.254.751.572.4311
 Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Ursus Warszawa2.453.602.701.602.3010
 Μietz Legnitsa V' - Lehia Νtzierzoniov-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Portugal Portugal, Campeonato Nacional
TimeEvent1X2OverUnderB's
15:00 AD Oliveirense - Fafe4.604.001.731.801.908
 AD Sanjoanense - Gafanha1.524.056.851.851.858
 Agueda - Lusitania2.663.252.762.031.708
 Amarante - Leca FC1.833.554.571.901.808
 Armacenenses - Redondense FC1.227.7511.001.801.907
 Caldas SC - Alverca2.233.253.782.101.658
 Castelo Branco - Loures1.533.887.102.031.708
 CC Taipas - Felgueiras4.004.281.781.722.008
 Clube Oriental de Lisboa - Moura1.385.159.602.101.658
 GD Peniche - Fatima2.903.382.442.031.708
 Gil Vicente - GD Mirandes2.233.503.171.961.787
 Gondomar - Pedras Rubras1.454.378.502.031.708
 Lusitano FCV - USC Paredes1.773.754.551.961.758
 Merelinense - Mirandela2.953.472.441.851.858
 Olimpico Montijo - Louletano1.673.705.751.801.907
 Pedras Salgadas - CDC Montalegre2.233.353.481.901.808
 SC Espinho - Cinfaes1.583.856.302.031.708
 Sintrense - Anadia FC2.643.582.592.031.707
 Torreense - CF Santa Iria1.553.877.002.061.708
 Vilafranquense - Uniao Leiria2.133.483.422.031.708
 Vilaverdense - Trofense6.904.051.521.851.858
 Vizela - Maria Da Fonte1.307.2010.101.801.908
16:00 Angrense - Real Sporte4.283.721.831.931.808
 Maritimo Madeira B - Penalva do Castelo1.673.705.751.851.858
 Praiense - CD Pinhalnovense1.227.3010.501.692.057
 Sporting Clube Ideal - Casa Pia2.903.382.441.901.808
 Uniao Madeira - SC Coimbroes2.133.303.602.031.708
Sunday 24 March 2019, UKT
Romania Romania, Liga II
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Sportul Snagov - ACS Poli Timisoara1.316.0012.001.712.4019
13:30 Chindia Targoviste - Daco-Getica Bucuresti1.425.008.601.722.3019
16:00 Politehnica Timisoara - Petrolul Ploiesti5.704.001.642.001.9118
18:00 Universitatea Cluj - Arges Pitesti1.554.306.201.941.9018
Sunday 24 March 2019, UKT
Romania Romania, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:00 Olimpia II UT Cluj (Women) - Olympic Star Cluj (Women)1.109.0013.001.145.501
Sunday 24 March 2019, UKT
Russia Russia, 1. Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Avangard Kursk - Krasnodar II1.973.343.882.401.531
 Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk1.963.205.203.201.4520
11:00 Chertanovo - FK Tambov11.005.501.331.872.0820
 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad2.523.003.472.961.4620
 PFC Sochi - SKA-Khabarovsk2.103.394.202.531.5820
 Shinnik Yaroslavl - Torpedo Armavir1.963.255.302.821.4919
11:30 Spartak Moscow II - FC Nizhny Novgorod4.803.402.052.731.5119
12:00 FC Khimki - Zenit St Petersburg II1.803.605.502.461.5920
Sunday 24 March 2019, UKT
Rwanda Rwanda, Division 2
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:30 Rugende FC - Vision JN FC2.022.754.002.751.402
Sunday 24 March 2019, UKT
Rwanda Rwanda, National League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 Muhanga - Mukura2.773.002.442.551.452
 SC Kiyovu - Bugesera1.823.004.502.551.453
Sunday 24 March 2019, UKT
Scotland Scotland, FA Cup Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
12:00 Stirling University LFC (Wom) - Hibernian Edinburgh LFC (Wom)25.0023.001.031.145.503
Sunday 24 March 2019, UKT
Serbia Serbia, 2nd League
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 FK Prva Iskra Baric - BSK Borca1.464.325.301.652.203
 SFS Borac Paracin - Dunav Prahovo1.335.106.001.393.002
13:30 Drina Ljubovija - Mokra Gora2.523.002.632.431.532
 Polet Ljubic - FAP2.323.252.702.051.752
 Proleter Mihajlovac - Josanica3.103.202.122.251.632
14:00 Borac Sakule - Radnicki Zrenjanin3.253.002.122.001.802
 FK Dunav Stari Banovci - Vrsac2.423.202.622.051.752
 Fk Stepojevac Vaga - FK Radnički Obrenovac2.753.402.201.911.811
 FK Zvezdara - Crvena Zvezda Mali Mokri Lug1.903.503.251.861.861
 Stepojevac Vaga - Radnicki Obrenovac-----0
 Zvezdara - Crvena Zvezda Novi Sad1.933.503.221.901.901
15:00 Radan - Dubocica2.603.722.301.702.102
 Temnic 1924 - Moravac Orion Mrštane1.633.764.221.802.001
Sunday 24 March 2019, UKT
Slovakia Slovakia, 2 Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:30 FC Petrzalka 1898 - Inter Bratislava-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Slovakia Slovakia, 3 Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
09:30 Slovan Bratislava B - Lokomotiva Devinska Nova Ves1.0513.0026.001.184.501
14:00 FC Malacky - OFK Dunajska Luzna-----0
 FC Rohoznik - PSC Pezinok1.634.154.501.572.306
 FK Vajnory - SK Bahon-----0
 FTC Filakovo - SKM Lipt. Hradok-----0
 Liptovska Stiavnica - MFK Zarnovica4.504.151.691.552.406
 Liptovska Stiavnitsa - Zarnovisa-----0
 MSK Namestovo - Rimavska Sobota3.754.001.931.452.556
 OFK Malzenice - Druzstevnik Velke Ludince1.434.706.301.452.555
 OFK Malženice - TJ Družstevník Veľké Ludince1.404.356.00--1
 Rusovce - SK Tomasov3.103.902.051.442.606
 SK Bernolakovo - FK Slovan Most pri Brat.-----0
 SK Lozorno - FK Raca Bratislava-----0
 SK LR Crystal - FKM Nove Zamky-----0
 TJ Banik Kalinovo - MSK Fomat Martin-----0
 TJ KOVO Belusa - FC Spartak Trnava B-----0
 TJ Rovinka - FK Slovan Ivanka p. D.-----0
 TJ Tatran Krasno n/Kys. - FK Zeleziarne Podbrezova B-----0
 TJ Tatran Orav. Vesele - TJ Sklotatran Poltar-----0
 Μalzenitse - TJ Νtroynstevnik Velke-----0
Sunday 24 March 2019, UKT
Slovenia Slovenia, 2 Liga
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 ND Beltinci - NK Krka2.853.652.161.722.0611
 NK Brda - NK Ilirija2.043.653.101.702.059
14:45 Tabor Sezana - NK Brezice 19191.245.5012.001.801.967
Sunday 24 March 2019, UKT
Slovenia Slovenia, 3 SNL
TimeEvent1X2OverUnderB's
14:00 NK Fama Vipava - ND Primorje2.403.752.591.602.205
 NK Smartno - ND Dravinja1.464.206.301.702.036
14:30 NK Grad - NK Tromejnik1.395.006.901.542.325
 NK Hotiza - Turnisce3.353.601.971.542.325
 NK Odranci - NK Ljutomer1.803.804.331.542.325
Sunday 24 March 2019, UKT
Spain Spain, Primera Woman
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 CFF Maritim Women - Lorca AD3.503.801.931.622.286
 Elche Women - UD Aldaia CF (W)2.754.002.121.622.285
10:30 Torrelodones Women - CD Tacon (W)18.009.001.101.224.205
11:00 Athletic Bilbao - Espanyol (W)1.305.9011.501.652.3017
 CAP Cuidad de Murcia (Women) - Alhama (Women)37.0026.001.011.0315.002
 CE Europa (W) - Sant Pere Pescador (W)1.694.003.751.402.884
 CE Seagull Women - Pardinyes Women1.256.5011.001.442.885
 Deportivo La Coruna Women - Victoria FC Women1.0314.0025.001.0511.002
 Fundacion Albacete - Real Sociedad4.504.031.741.652.3116
 Madrid Ccf - Malaga CF1.914.004.211.822.1716
 Plaza Argel Women - Discobolo La Torre AC Women1.168.0013.501.254.005
 San Gabriel Women - CF Igualada (W)1.554.254.501.482.605
11:15 Sporting de Huelva - Cdef Logrono1.983.704.001.692.3216
 Victoria CF Women - Ave Fenix Racing Women4.004.001.631.482.605
12:00 FC Barcelona B (W) - Zaragoza CFF (W)2.603.752.221.702.106
 Sevilla FC - UD Granadilla Tenerife3.573.632.051.852.0615
15:00 Pozuelo Alarcon Women - CDE Olimpico De Madrid Women1.266.007.001.333.304
 Rayo Vallecano - Real Betis Balompie4.003.801.981.722.2414
 Salamanca Women - Rayo Vallecano II Women3.754.001.691.482.604
 Wom. Rayo - Wom. Real Betis-----0
16:00 CF Palleja (W) - AD Son Sardina Women3.404.001.771.572.354
 Sporting De Huelva B Women - Extremadura FCF (W)1.364.517.001.403.505
Sunday 24 March 2019, UKT
Spain Spain, Segunda Division B
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:30 Almeria B - UD Melilla4.843.501.962.751.5720
 Real Valladolid B - AD Union Adarve2.073.204.552.651.5019
11:00 Atletico Malagueno - Recreativo Huelva4.753.402.032.831.5319
 CD Don Benito - CD Badajoz3.203.102.753.401.4319
 CD Ebro - Barcelona B2.742.843.233.001.4119
 Espanyol B - Atletico Baleares2.703.003.422.901.4818
 Granada CF B - Real Murcia2.923.102.923.101.4119
 Jumilla - Sevilla Atletico2.582.903.523.151.4019
 Levante B - Sabadell2.133.304.032.631.5719
 Marbella - CD San Fernando2.833.003.002.881.5019
 Navalcarnero - CF Internacional de Madrid2.753.003.052.631.5318
 Real Balompedica Linense - UD Ibiza2.153.114.102.901.4520
 Real Oviedo B - Gernika2.613.003.702.631.5318
 Valencia CF Mestalla - SD Ejea2.003.254.902.501.5719
 Villarreal B - Ontinyent CF1.414.6210.002.201.7519
12:00 Las Palmas B - Salmantino2.743.003.233.251.4018
16:00 Badalona - Alcoyano2.153.204.103.181.4416
 Barakaldo - Sporting Gijon B2.083.304.302.631.5016
 CD Izarra - Athletic Bilbao B3.203.142.562.501.5716
 CD Teruel - UB Conquense2.193.204.002.701.5316
 Coruxo - San Sebastian Reyes2.253.203.802.501.5516
 Mirandes - Gimnastica Torrelavega1.445.0010.502.361.6616
 Pontevedra - Guijuelo2.123.084.752.901.4316
 Racing Santander - Real Union1.405.0010.502.041.8716
 Rapido de Bouzas - Deportivo Fabril2.423.053.462.631.5116
 Talavera - CD El Ejido 20121.853.355.402.651.5017
 UD Logrones - SD Leioa1.613.907.602.631.5716
16:30 Real Madrid Castilla - Ponferradina2.343.203.652.421.6416
 UCAM Murcia - Atletico Sanluqueno1.733.825.802.201.7317
17:00 Atletico Madrid B - Burgos1.923.404.552.501.5716
 Cornella - Peralada1.893.505.002.501.6016
 Cultural Leonesa - Celta Vigo B1.534.107.602.221.7316
 FC Cartagena - Villanovense1.474.339.802.441.6517
 Lleida - CD Castellon1.993.404.602.781.5016
Sunday 24 March 2019, UKT
Spain Spain, Segunda Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 CF Rayo Majadahonda - Numancia2.643.053.302.571.6023
15:00 Gimnastic Tarragona - Malaga3.903.002.423.051.4423
17:00 Cadiz - Cordoba1.663.857.502.301.7423
19:00 Granada - Las Palmas1.883.405.502.601.6023
19:45 Sporting Gijon - Real Oviedo2.293.104.022.651.5523
Sunday 24 March 2019, UKT
Spain Spain, Terciera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Atletico Pulpileno - EDMF Churra1.883.604.102.101.7515
10:15 Leganes B - RSD Alcala2.373.103.252.701.5013
 Santutxu FC - SD Balmaseda FC2.903.202.502.601.5013
10:30 Basconia - Bermeo1.375.0010.001.951.9712
 CD San Fernando de Henares - Getafe B4.413.252.002.601.5114
 Club Portugalete - Real Sociedad C1.364.9810.001.772.1014
 Lorca Deportiva - Mar Menor1.813.604.602.281.6514
 RCD Carabanchel - DAV Santa Ana2.383.103.392.701.4714
 Yague CF - Autol1.336.0010.001.632.3913
10:45 FC Rinconeda Polanco - UD Samano3.773.501.982.021.8514
 FE Grama - UE Figueres2.433.103.292.631.5014
 Siete Villas - Velarde CF1.603.985.801.902.0013
11:00 Atletico de Pinto - Vicalvaro1.983.404.202.261.6213
 Atletico Tomelloso - CD Villacanas2.453.202.952.281.6210
 Atletiko Tomeloso - Vigiakanas-----0
 Betis Deportivo Balompie - Xerez Deportivo2.113.203.00--1
 Betis Sevilla B - Xerez Dep.-----0
 Cadiz B - CD San Roque de Lepe1.385.009.252.281.7511
 CD Covadonga - CD Lealtad7.204.301.572.071.8214
 CD Huetor Vega - CD Martos1.853.604.052.021.8011
 CD Son Cladera - CD Ibiza Islas Pitiusas10.004.701.401.951.9214
 CF Pozuelo de Alarcon - AD Alcorcon B3.003.002.582.621.4914
 Club San Ignacio - Sodupe UC1.643.855.102.001.8514
 Coria CF - Algeciras3.403.302.212.481.5711
 CP Cacereno - CD Coria1.983.403.852.201.6510
 FC Asco - FC Martinenc2.343.103.402.251.6210
 FC Vilafranca - UE Castelldefels1.793.504.602.151.6712
 Las Rozas - AD Parla1.404.508.252.151.6711
 L'Hospitalet - UE Sant Andreu2.283.203.502.361.6014
 Mostoles - CDF Tres Cantos1.414.507.752.021.8011
 Paiporta CF - Alzira4.203.501.982.301.6212
 Pd Santa Eulalia - UD Alcudia-----0
 Plasensia - Aseoukal CF-----0
 Pobla Mafumet - CE Europa2.553.003.132.631.5014
 Posouelo - Alkorkon V'-----0
 Real Betis B - Xerez Deportivo FC2.223.403.602.351.5713
 SCR Pena Deportiva - Alcudia1.444.357.601.921.9514
 Son Kladera - Ibitha Ίsla Pitioysa-----0
 UD Montijo - Olivenza1.913.254.501.951.858
 UP Plasencia - EMD Aceuchal1.584.005.002.101.808
 Xerez CD - Arcos1.803.314.602.281.6514
 Άsko - Μartinenk-----0
11:15 CD Alhaurino - Huetor Tajar1.843.603.801.622.409
 FC Cartagena II - CD Cieza1.693.855.002.021.8113
 UE Sants - UA Horta4.203.252.002.321.6014
11:30 CF Soller - SD Formentera5.254.001.612.151.729
 Rayo Vallecano B - Villaverde Boetticher2.393.152.882.401.5510
12:00 CD Bouzanada - Εl Kotigio-----0
 CD Buzanada - CD El Cotillo1.843.604.302.101.7613
 Tenerife B - Atletico Tacoronte1.543.806.802.401.6513
 UD San Fernando - CD Union Sur Yaiza1.813.704.501.921.9511
15:00 Μatharon - SFC Μinerva-----0
15:30 Boupolsa - Sada Μarta-----0
 CD Beroil Bupolsa - UD Santa Marta2.453.103.152.551.5312
 Ciudad de Murcia - UD Los Garres2.953.102.552.631.5011
 Pena Sport - CD Cantolagua1.266.0012.001.602.4011
 Pena Sport - Kadolagoya-----0
 Real Murcia B - Lorca FC3.203.202.342.351.6012
 Villanueva CF - CD Binefar2.433.252.852.201.6510
15:45 Marino Luanco - Universidad Oviedo1.267.0010.001.592.3512
 Μarino Louanko - Oyn. Oviedo-----0
16:00 Albacete Balompie B - CD Quintanar del Rey1.823.654.501.951.9111
 Alfaro - Rapid de Murillo1.256.0010.001.502.708
 Almagro CF - CD Madridejos2.753.502.402.251.628
 Amurrio - Santurtzi3.653.402.082.401.579
 Arogio - Kalamode-----0
 Arosa SC - UD Ourense2.143.303.502.071.7511
 Arroyo CP - Calamonte2.453.302.822.001.9510
 Atletico Bembibre - SD Almazan2.523.103.102.751.5010
 Bergantinos CF - Racing Ferrol2.763.302.702.201.6712
 Brea - RZ Deportivo Aragon-----0
 C.D. Atletico Tordesillas - Zamora4.663.701.601.901.901
 Caudal Deportivo - La Madalena de Morcin CF1.374.758.601.602.4012
 CD Brea - Real Zaragoza B2.403.103.302.631.5011
 CD Brea - Real Saragosa V'-----0
 CD Corellano - CD Baztan3.603.402.102.021.8010
 CD Eldense - Jove Espanol2.552.903.253.101.4011
 Charo Νteportivo - CD Angouiano-----0
 Club Haro Deportivo - Anguiano1.504.505.601.572.358
 CP Calasancio - CA River Ebro5.504.331.541.732.108
 Deportiva Minera - Yeclano Deportivo5.003.601.742.021.8011
 Gimnastica Segoviana - Burgos Promesas1.574.006.501.951.9312
 Gouadix - Atl. Μadsa-----0
 Guadix CF - Atletico Mancha Real4.333.601.821.702.2011
 Kalasansio - River Εbro-----0
 Koregiano - Baztan-----0
 La Baneza - Real Avila3.603.402.142.431.548
 La Solana - Guadalajara2.413.402.701.951.856
 Linares Deportivo - Polideportivo Almeria1.464.756.601.602.4812
 Marchamalo - CD Azuqueca3.753.302.102.201.6611
 Mazarron - SFC Minerva2.353.253.152.281.6211
 Mora CF - Calvo Sotelo Puertollano3.803.302.002.201.658
 Olimpic Xativa - Vilamarxant CF1.803.505.002.551.5012
 Oytebo - La Almoynia-----0
 Silla CF - CD Acero2.453.203.102.281.6212
 Terrassa - Santboia1.474.336.501.901.9011
 Tropezon - CD Cayon2.103.203.752.251.6412
 UD Rayo Ibense - Atzeneta UE3.053.002.522.631.4811
 Utebo FC - CD La Almunia1.364.759.502.001.8510
 Villarrobledo - CD Manchego Ciudad Real1.793.754.252.251.628
 Zamora CF - Atletico Tordesillas1.705.008.601.972.0212
 Μora - Pouertolano-----0
 Μoralo - Atletiko Poueblonouevo-----0
16:30 Agouΐlas - La Oynion CF-----0
 Aguilas - CP La Union1.534.055.501.851.958
 Aguilas - La Union1.513.894.881.751.821
 Atletico Espeleno - Cabecense1.973.603.481.752.109
 CF La Nucia - Atletico Saguntino1.983.404.402.601.5012
 CP Valdivia - RCP Valverdeno2.403.103.102.251.6510
 Los Barrios - CD Utrera2.653.302.752.601.5711
 Sestao River - Deportivo Alaves B1.724.205.001.901.9510
17:00 CD Cristo Atletico - Atletico Astorga2.953.402.452.201.7311
 EC Granollers - AE Prat2.963.002.552.351.5712
 FC Santfeliuenc - Cerdanyola del Valles2.603.002.962.281.6512
 Jerez CF - Valdelacalzada1.246.5010.001.502.7510
Sunday 24 March 2019, UKT
Spain Spain, Youth
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Celta Vigo U19 - Pontevedra U191.089.0038.001.303.508
 Extremadura UD U19 - Atletico Madrid U1912.506.001.251.652.3611
 Sevilla U19 - Real Betis U191.534.504.601.303.507
14:15 Las Palmas U19 - Estrella CF U191.108.0013.501.185.005
15:00 Getafe U19 - Almendralejo U191.315.057.601.432.757
15:30 Leganes U19 - Real Valladolid U193.503.751.861.702.107
15:45 Numancia U19 - Santutxu FC U191.146.5012.501.254.006
16:00 Calavera CF U19 - Vazquez Cultural U191.973.753.251.702.108
17:00 CD 26 de Febrero U19 - Cordoba U191.564.304.551.333.308
19:00 Barcelona U19 - Girona U191.325.608.501.382.854
Sunday 24 March 2019, UKT
Switzerland Switzerland, Challenge League
TimeEvent1X2OverUnderB's
13:30 AC Bellinzona - FC Breitenrain1.823.714.201.652.2210
 Munsingen - FC Bavois2.343.502.701.702.058
Sunday 24 March 2019, UKT
Turkey Turkey, 2. Lig
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:30 Sanliurfaspor - Tarsus Idman Yurdu1.584.256.251.951.8514
 Sivas Belediyespor - Kahramanmarasspor1.893.504.302.101.7214
12:00 BAK Spor Kulubu - Menemen Belediyespor4.203.561.751.911.812
 Bandirmaspor - Anadolu Selcukluspor1.784.205.252.101.7513
 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Hacettepe SK1.564.306.101.822.2515
 Bougsaspor - Μenemen-----0
 Bugsasspor - Menemen Belediyespor4.403.801.801.951.8512
 Inegolspor - Manisaspor1.158.9517.001.512.5015
 Pendikspor - Fatih Karagumruk3.203.522.382.301.6214
 Zonguldakspor - Fethiyespor1.893.504.302.151.6714
 Μpadirmaspor - Konia Sekerspor1.723.204.002.041.751
Sunday 24 March 2019, UKT
Turkey Turkey, 3. Lig
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:30 Ofspor - Kemerspor 20031.563.856.002.251.629
 Ofspor - Tekirova1.583.986.002.221.604
 Pazarspor - Karsiyaka2.443.382.902.331.6014
 Yeni Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor2.003.944.052.201.658
11:55 Bergama Bld - Van Buyuks. Bld.5.804.501.452.021.702
12:00 Bergama Belediyespor - Belediye Vanspor6.104.801.472.101.7012
 Gebzespor - Tire 1922 Spor3.803.402.032.331.6012
 Kocaelispor - Cizrespor1.514.156.901.802.0013
 Kotsaelispor - Kizrespor-----0
 Serik Belediyespor - Karacabey Birlikspor2.323.522.982.221.6512
 Serik Belediyespor - Bursa Niluferspor-----0
 Sile Yildizspor - Nazilli Belediyespor2.803.602.631.752.0513
 Turgutluspor - Golcukspor1.823.674.372.251.6213
 Yeni Altindag Belediyespor - Kirsehirspor1.803.644.202.201.678
Sunday 24 March 2019, UKT
Turkey Turkey, Women
TimeEvent1X2OverUnderB's
10:00 Konak Bel Women - Amed SK1.0913.0022.001.264.007
Sunday 24 March 2019, UKT
UAE UAE, Cup
TimeEvent1X2OverUnderB's
11:00 Akzhaiyk Uralsk - FK Kaspiy Aktau1.573.705.001.722.001
Sunday 24 March 2019, UKT
Uruguay Uruguay, Primera Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 CA Progreso - Boston River2.363.503.001.782.1017
 Juventud de Las Piedras - Cerro Largo FC2.743.452.551.702.2011
 Nacional Montevideo - Plaza Colonia1.693.965.101.662.2717
 River Plate Montevideo - CA Cerro2.403.503.001.772.1017
Sunday 24 March 2019, UKT
USA USA, Major League
TimeEvent1X2OverUnderB's
20:00 New England Revolution - FC Cincinnati1.674.405.401.702.3822
Sunday 24 March 2019, UKT
USA USA, USL
TimeEvent1X2OverUnderB's
17:00 New York Red Bulls II - Nashville SC1.684.004.401.752.1514
21:00 Sacramento Republic - OKC Energy FC1.943.603.601.941.9013
22:00 Bethlehem Steel FC - Memphis 901 FC1.703.804.201.941.9011
Sunday 24 March 2019, UKT
Venezuela Venezuela, Segunda Division
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Libertador - Deportivo Petare2.273.402.622.251.631
Sunday 24 March 2019, UKT
Venezuela Venezuela, Torneo Clausura
TimeEvent1X2OverUnderB's
19:00 Estudiantes de Caracas - Aragua FC3.003.202.722.301.6614
19:30 Atletico Venezuela - Academia Puerto Cabello2.353.383.052.361.6115
20:00 Deportivo La Guaira - Llaneros de Guanare1.504.338.001.812.3516
 Estudiantes de Merida - Metropolitanos FC2.233.103.622.321.6316
 Mineros de Guayana - Zulia FC1.683.885.152.021.8216
21:00 Monagas SC - Caracas FC2.363.373.052.341.6316