FC Stade Nyonnais – Neuchatel Xamax
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.62 | Pinnacle |
| Egal | 3.88 | Pinnacle |
| Oaspeți | 1.90 | FBSports, yabo |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 12.50 | Cashpoint |
| Egal | 7.20 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.08 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 7.00 | Holiganbet |
| Egal | 5.80 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.25 | Holiganbet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.88 | Holiganbet |
| Egal | 4.40 | Cashpoint |
| Oaspeți | 3.07 | FBSports |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.32 | Holiganbet |
| Egal | 5.05 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.70 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 13.25 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 9.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.03 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 6.55 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.07 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 6.50 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.08 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 1 | 1.10 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 4.15 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.20 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.59 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.31 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.19 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.36 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.79 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.47 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.22 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.68 | yabo |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.95 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 1.90 | FBSports |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.72 | BTI, FBSports, yabo |
| Oaspeți -0.75 | 2.13 | FBSports, yabo |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.51 | yabo |
| Oaspeți -1 | 2.56 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.39 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.89 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 3.23 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.22 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.75 | 3.80 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.14 | Holiganbet |
| Oaspeți -2 | 5.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.09 | 1xBet |
| Oaspeți -2.25 | 5.24 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.08 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 5.55 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.01 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 9.80 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.86 | FBSports |
| 12 | 1.23 | Bet8 |
| X2 | 1.28 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Pinnacle |
| Sub | 2.59 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 20.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 11.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Pinnacle |
| Sub | 5.26 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.59 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | 1xBet |
| Sub | 4.15 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | 1xBet |
| Sub | 2.97 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | Pinnacle |
| Sub | 2.35 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | BTI, Pinnacle |
| Sub | 2.12 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | BTI, Pinnacle, yabo |
| Sub | 1.85 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | BTI, Pinnacle, yabo |
| Sub | 1.66 | yabo |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Pinnacle |
| Sub | 1.51 | yabo |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Holiganbet |
| Sub | 1.32 | Holiganbet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.14 | 1xBet |
| Sub | 1.27 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | Pinnacle |
| Sub | 1.26 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | 1xBet |
| Sub | 1.15 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | 1xBet |
| Sub | 1.08 | 1xBet |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.74 | 1xBet |
| Sub | 1.07 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.05 | 1xBet |
| Sub | 1.09 | Holiganbet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.46 | Holiganbet |
| NG | 2.60 | Karamba |