CF Calamocha – TerrassaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.15 | Pinnacle |
| Egal | 3.51 | 1xBet |
| Oaspeți | 2.01 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 8.80 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.04 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 7.90 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.05 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 4.95 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.52 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.28 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.43 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.23 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 2.01 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.70 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 2.31 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.49 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 2.75 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.40 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 3.16 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.32 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 3.80 | Karamba |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.22 | 1xBet |
| Oaspeți -1.75 | 4.38 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.84 | 1xBet |
| 12 | 1.33 | Ladbrokes |
| X2 | 1.25 | BcGame |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | BcGame |
| Sub | 7.75 | BWin |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | 1xBet |
| Sub | 6.20 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | 1xBet |
| Sub | 3.48 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | BcGame |
| Sub | 2.80 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.54 | 1xBet |
| Sub | 2.44 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | 1xBet |
| Sub | 2.10 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Pinnacle |
| Sub | 1.80 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Pinnacle |
| Sub | 1.62 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Pinnacle |
| Sub | 1.47 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.63 | 1xBet |
| Sub | 1.32 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.58 | 1xBet |
| Sub | 1.21 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | Ladbrokes |
| Sub | 1.23 | BcGame |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.21 | 1xBet |
| NG | 1.73 | Ladbrokes |