FK Laktasi – Sutjeska FocaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.20 | Bet365 |
| Egal | 7.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 17.00 | Bet8 |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 7.10 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 3.27 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.25 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 4.10 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 3.75 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.42 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.50 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.70 | 1xBet |
| Oaspeți 2.75 | 1.69 | yabo |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.30 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.78 | Gamdom |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.23 | Gamdom |
| Oaspeți 2.25 | 1.98 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.01 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 1.88 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.77 | Gamdom |
| Oaspeți 1.75 | 2.11 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.62 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 2.34 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.39 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 2.80 | Holiganbet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.03 | BWin |
| 12 | 1.10 | BWin |
| X2 | 5.50 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | BetWay |
| Sub | 4.75 | BetWay |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 4.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Pinnacle |
| Sub | 3.74 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | 1xBet |
| Sub | 2.79 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Bet365 |
| Sub | 2.63 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | yabo |
| Sub | 2.09 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.87 | Gamdom |
| Sub | 1.89 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.11 | Gamdom |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | BetWay |
| Sub | 1.70 | yabo |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.66 | 1xBet |
| Sub | 1.37 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.34 | 1xBet |
| Sub | 1.39 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.88 | 1xBet |
| Sub | 1.34 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.40 | BetWay |
| NG | 1.56 | Gamdom |