Defensor Sporting (W) – Club Nacional (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 41.00 | Bet365 |
| Egal | 13.46 | Pinnacle |
| Oaspeți | 1.08 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.91 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.33 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.54 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.06 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 1.68 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.81 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 1.93 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.61 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 2.18 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -3 | 2.63 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 2.95 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | Pinnacle |
| Sub | 2.16 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Pinnacle |
| Sub | 3.32 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Pinnacle |
| Sub | 2.54 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.79 | Pinnacle |
| Sub | 1.93 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | Pinnacle |
| Sub | 1.68 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Pinnacle |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.61 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |