Juventude SC Evora – GD Portel
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.76 | Cashpoint |
| Egal | 3.65 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.91 | FBSports |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.12 | Cashpoint |
| Egal | 5.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 8.70 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.45 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.70 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.42 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.23 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.78 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.50 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.45 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.17 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.59 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.88 | FBSports |
| Oaspeți 0.75 | 1.90 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.66 | FBSports, Gamdom, yabo |
| Oaspeți 0.5 | 2.13 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.44 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 2.43 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.26 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 3.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.19 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 3.80 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.01 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 8.80 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.02 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 9.20 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.19 | BWin |
| 12 | 1.26 | BcGame |
| X2 | 2.10 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | FBSports |
| Sub | 1.89 | yabo |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 7.70 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | BWin, Cashpoint |
| Sub | 3.40 | BWin |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | 1xBet |
| Sub | 2.92 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.41 | Gamdom |
| Sub | 2.56 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.64 | 1xBet |
| Sub | 2.11 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.11 | FBSports |
| Sub | 1.67 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | Gamdom |
| Sub | 1.45 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.74 | 1xBet |
| Sub | 1.35 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | BWin, Cashpoint |
| Sub | 1.31 | BWin |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.72 | 1xBet |
| Sub | 1.20 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | 1xBet |
| Sub | 1.10 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | 1xBet |
| Sub | 1.08 | 1xBet |