Tau Calcio Altopascio – SCD Progresso
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.13 | yabo |
| Egal | 3.25 | Bet365 |
| Oaspeți | 3.60 | 1xBet, Gamdom |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.51 | FBSports |
| Egal | 2.94 | FBSports |
| Oaspeți | 1.56 | FBSports |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.80 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.90 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.98 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.17 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.26 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.08 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.38 | yabo |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.44 | yabo |
| Oaspeți 0.75 | 1.53 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.12 | Gamdom, yabo |
| Oaspeți 0.5 | 1.82 | Bet365 |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.83 | yabo |
| Oaspeți 0.25 | 2.03 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.53 | yabo |
| Oaspeți 0 | 2.63 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.39 | yabo |
| Oaspeți -0.25 | 2.99 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.13 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 4.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.03 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 7.30 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.01 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 8.30 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.27 | BWin |
| 12 | 1.35 | BWin |
| X2 | 1.69 | BcGame |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.28 | yabo |
| Sub | 1.67 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 6.44 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 5.70 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | 1xBet |
| Sub | 3.42 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | BWin |
| Sub | 2.75 | BWin |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | yabo |
| Sub | 2.38 | yabo |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | yabo |
| Sub | 2.08 | yabo |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | yabo |
| Sub | 1.88 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Pinnacle |
| Sub | 1.42 | yabo |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.36 | Pinnacle |
| Sub | 1.25 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.73 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | BWin |
| Sub | 1.19 | BWin |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | 1xBet |
| Sub | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | 1xBet |
| Sub | 1.05 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | 1xBet |
| Sub | 1.01 | 1xBet |