CD San Roque – AD Ceuta FC B
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.44 | Gamdom |
| Egal | 3.10 | Bet365 |
| Oaspeți | 3.17 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.54 | FBSports |
| Egal | 3.24 | FBSports |
| Oaspeți | 1.45 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.15 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.10 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 4.64 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.10 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.22 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.83 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.44 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.56 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.04 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 1.79 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.80 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.22 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.66 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.31 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 3.11 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.17 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 3.95 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.05 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 6.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.03 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 7.60 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.40 | Bet365 |
| 12 | 1.41 | BWin |
| X2 | 1.51 | BcGame, BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Ladbrokes |
| Sub | 1.50 | BcGame, Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 6.35 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | 1xBet |
| Sub | 4.95 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Pinnacle |
| Sub | 3.08 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Ladbrokes |
| Sub | 2.45 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.14 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365, DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.85 | Bet365, FBSports |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.27 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | Pinnacle |
| Sub | 1.31 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | 1xBet |
| Sub | 1.16 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | 1xBet |
| Sub | 1.13 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | 1xBet |
| Sub | 1.11 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | 1xBet |
| Sub | 1.04 | 1xBet |