Yeclano Deportivo – CD Atletico Baleares
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.92 | Pinnacle |
| Egal | 3.20 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.69 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.50 | Cashpoint |
| Egal | 4.25 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.32 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.36 | FBSports |
| Egal | 4.15 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.20 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 6.05 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.06 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 5.39 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.10 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.12 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.59 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.86 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.44 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.53 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.98 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.85 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.61 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.24 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.44 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 2.64 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.26 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.14 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 4.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 4.96 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.08 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 5.75 | Karamba |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.48 | Ladbrokes |
| 12 | 1.42 | Bet8 |
| X2 | 1.44 | Bet365 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | BcGame |
| Sub | 6.60 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | 1xBet |
| Sub | 5.10 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.27 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | BcGame |
| Sub | 2.79 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Pinnacle |
| Sub | 2.42 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | FBSports |
| Sub | 2.06 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.07 | Pinnacle |
| Sub | 1.77 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Pinnacle |
| Sub | 1.40 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.53 | Pinnacle |
| Sub | 1.26 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.74 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | BWin |
| Sub | 1.21 | BcGame |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.06 | 1xBet |
| Sub | 1.10 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | 1xBet |
| Sub | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.30 | 1xBet |
| Sub | 1.02 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | 1xBet |
| Sub | 1.01 | 1xBet |