Cechie Vykan – Dvur KraloveFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.65 | Bet8 |
| Egal | 6.20 | 1xBet |
| Oaspeți | 8.62 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 4.53 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.20 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.82 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.60 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.5 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.35 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.25 | 1.62 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.68 | Holiganbet |
| Oaspeți 2 | 1.76 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.26 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.95 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.12 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 2.17 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.91 | Gamdom |
| Oaspeți 1.25 | 2.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți 1 | 3.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 3.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.95 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 2.80 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 4.60 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.20 | Bet8 |
| 12 | 1.18 | Bet8 |
| X2 | 3.63 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 19.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | 1xBet |
| Sub | 6.24 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | 1xBet |
| Sub | 5.13 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Pinnacle |
| Sub | 3.49 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Cashpoint |
| Sub | 2.79 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | 1xBet |
| Sub | 2.68 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | BTI |
| Sub | 2.42 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | BTI |
| Sub | 2.08 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.17 | Bet8 |
| Sub | 1.88 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | 1xBet |
| Sub | 1.69 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.66 | 1xBet |
| Sub | 1.50 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.94 | 1xBet |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.82 | 1xBet |
| NG | 2.26 | Gamdom |