Paris FC U19 – Stade Reims U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.35 | Bet365 |
| Egal | 3.75 | Pinnacle |
| Oaspeți | 3.26 | FBSports |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.89 | FBSports |
| Egal | 3.12 | FBSports |
| Oaspeți | 1.66 | FBSports |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 7.00 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.30 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.08 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.50 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.16 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.60 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.25 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.28 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.32 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.90 | Holiganbet |
| Oaspeți 1 | 1.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.31 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.60 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.5 | 1.87 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.77 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.25 | 2.12 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.83 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.42 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.66 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.36 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.5 | 3.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.22 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.75 | 3.70 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.13 | Holiganbet |
| Oaspeți -1 | 5.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.10 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.25 | 5.50 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.09 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.5 | 6.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.04 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.75 | 8.50 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2 | 13.25 | Holiganbet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.37 | BcGame |
| 12 | 1.26 | BWin |
| X2 | 1.77 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Bet365 |
| Sub | 2.22 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 5.85 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | BWin |
| Sub | 4.25 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | 1xBet |
| Sub | 3.81 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | 1xBet |
| Sub | 3.34 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | 1xBet |
| Sub | 2.65 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | FBSports, yabo |
| Sub | 2.05 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | yabo |
| Sub | 1.80 | FBSports |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | 1xBet |
| Sub | 1.59 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BWin |
| Sub | 1.47 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.87 | 1xBet |
| Sub | 1.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.58 | 1xBet |
| Sub | 1.21 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.96 | 1xBet |
| Sub | 1.17 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | 1xBet |
| Sub | 1.15 | 1xBet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.29 | 1xBet |
| Sub | 1.09 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.20 | 1xBet |
| Sub | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.80 | 1xBet |
| Sub | 1.02 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.57 | Holiganbet |
| NG | 2.32 | 1xBet |