Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 – Hapoel Jerusalem U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.31 | FBSports |
| Egal | 3.20 | FBSports |
| Oaspeți | 1.91 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 4.96 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.50 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.22 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 3.14 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.27 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.56 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.42 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.31 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.51 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.08 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.66 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.83 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.92 | BTI |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.66 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.07 | 1xBet, Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.88 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.23 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 3.42 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.07 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 5.80 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.05 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 6.55 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.52 | 1xBet |
| 12 | 1.13 | FBSports |
| X2 | 1.13 | Bet365 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Bet365 |
| Sub | 3.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 5.70 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Pinnacle |
| Sub | 2.73 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Pinnacle |
| Sub | 2.45 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | 1xBet |
| Sub | 2.09 | 1xBet, Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Pinnacle |
| Sub | 1.92 | BTI |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.03 | 1xBet |
| Sub | 1.70 | FBSports |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Pinnacle |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.57 | Pinnacle |
| Sub | 1.42 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.34 | 1xBet |
| Sub | 1.24 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | 1xBet |
| Sub | 1.15 | 1xBet |