Sotra SK – FK VidarFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.17 | Gamdom |
| Egal | 9.66 | Pinnacle |
| Oaspeți | 18.00 | FBSports |
Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 9.20 | 1xBet |
| Oaspeți 5 | 1.00 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 5.25 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 4.95 | 1xBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 4.60 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.13 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.22 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.92 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.34 | BcGame |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.97 | Pinnacle |
| Oaspeți 3.25 | 1.36 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.64 | Pinnacle |
| Oaspeți 3 | 1.48 | yabo |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.21 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.75 | 1.66 | yabo |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.13 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 1.85 | FBSports |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 1.94 | BTI |
| Oaspeți 2.25 | 2.06 | FBSports |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.71 | FBSports |
| Oaspeți 2 | 2.35 | yabo |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.05 | BcGame |
| 12 | 1.06 | Bet8 |
| X2 | 5.90 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 29.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 12.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BcGame |
| Sub | 7.90 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 7.40 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | 1xBet |
| Sub | 6.95 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.54 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | BcGame |
| Sub | 3.50 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Pinnacle |
| Sub | 3.15 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Gamdom |
| Sub | 3.15 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.54 | yabo |
| Sub | 2.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | FBSports |
| Sub | 2.12 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | FBSports |
| Sub | 1.94 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.96 | FBSports |
| NG | 2.05 | Karamba |