Sotra SK – FK Vidar
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.18 | BcGame, Pinnacle |
| Egal | 7.20 | Gamdom |
| Oaspeți | 15.00 | 1xBet |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.14 | Bet8 |
| Egal | 4.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.64 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.00 | Bet8 |
| Egal | 4.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 2.50 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.43 | Cashpoint |
| Egal | 4.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.75 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Egal | 13.00 | Cashpoint |
| Oaspeți | 14.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 5.55 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 5.25 | 1xBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 4.95 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 3.79 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.19 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 3.15 | BcGame |
| Oaspeți 3.5 | 1.28 | BcGame |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.87 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.32 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.84 | Pinnacle |
| Oaspeți 3 | 1.38 | 1xBet, BcGame |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.33 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.75 | 1.54 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.13 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 1.71 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 1.94 | BTI |
| Oaspeți 2.25 | 1.87 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.71 | Pinnacle |
| Oaspeți 2 | 2.09 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.58 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.75 | 2.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 2.49 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.30 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 2.97 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.17 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 3.94 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.14 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 4.33 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.06 | BcGame |
| Oaspeți 0 | 7.50 | Bet8, Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.07 | BcGame |
| 12 | 1.09 | BcGame |
| X2 | 4.92 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | BcGame |
| Sub | 3.41 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 26.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | BcGame |
| Sub | 7.20 | 1xBet, Cashpoint |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | 1xBet |
| Sub | 6.74 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | 1xBet |
| Sub | 6.25 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | 1xBet |
| Sub | 4.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | 1xBet |
| Sub | 2.97 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Gamdom |
| Sub | 2.97 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | 1xBet |
| Sub | 2.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | BcGame |
| Sub | 2.06 | FBSports, Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | BTI |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.13 | Pinnacle |
| Sub | 1.67 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Pinnacle |
| Sub | 1.53 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.58 | Pinnacle |
| Sub | 1.47 | BcGame |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.88 | 1xBet |
| Sub | 1.32 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | 1xBet |
| Sub | 1.22 | 1xBet |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.82 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | BcGame |
| Sub | 1.20 | BcGame |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.60 | 1xBet |
| Sub | 1.05 | 1xBet |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.60 | 1xBet |
| Sub | 1.06 | 1xBet |