Manila Digger FC – KasukaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.19 | BWin |
| Egal | 7.50 | Cashpoint |
| Oaspeți | 20.00 | Gamdom |
Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 10.00 | 1xBet |
| Oaspeți 5.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 9.10 | 1xBet |
| Oaspeți 5 | 1.00 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.75 | 5.09 | 1xBet |
| Oaspeți 4.75 | 1.10 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 7.10 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 5.35 | 1xBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 6.50 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 4.79 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 3.88 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.54 | Bet8 |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 3.58 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.21 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.28 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.93 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.68 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.75 | 1.93 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.32 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.5 | 1.82 | Bet365 |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.05 | BcGame |
| 12 | 1.11 | BWin |
| X2 | 5.35 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 15.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 11.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | BcGame |
| Sub | 5.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | 1xBet |
| Sub | 5.05 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.65 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.27 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | BcGame |
| Sub | 2.82 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | 1xBet |
| Sub | 2.53 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Gamdom |
| Sub | 2.25 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | 1xBet |
| Sub | 2.09 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.88 | FBSports |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.27 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | IM Sports |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.40 | BcGame |
| NG | 1.83 | FBSports |