ACS Cil Blaj – FC Unirea Alba IuliaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 7.60 | FBSports |
| Egal | 5.50 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.40 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 5.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.16 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.22 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.52 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.41 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.24 | Gamdom |
| Oaspeți -1 | 1.60 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.92 | FBSports |
| Oaspeți -1.25 | 1.82 | FBSports |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.95 | Bet365 |
| Oaspeți -1.5 | 2.05 | Karamba |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.53 | 1xBet |
| Oaspeți -1.75 | 2.29 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.35 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 2.74 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.28 | 1xBet |
| Oaspeți -2.25 | 3.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.24 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 3.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.07 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 5.80 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.05 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 6.50 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.88 | Bet365 |
| 12 | 1.16 | BWin |
| X2 | 1.12 | BWin |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Cashpoint |
| Sub | 4.95 | Cashpoint |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.55 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | 1xBet |
| Sub | 3.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Cashpoint |
| Sub | 2.63 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | 1xBet |
| Sub | 2.30 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | BTI |
| Sub | 2.06 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | BTI |
| Sub | 1.88 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Cashpoint |
| Sub | 1.65 | Gamdom |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | 1xBet |
| Sub | 1.47 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.14 | 1xBet |
| Sub | 1.27 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BWin |
| Sub | 1.26 | BWin |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.76 | Cashpoint |
| NG | 2.20 | Karamba |