SA Gazinet-Cestas – Trelissac
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.42 | FBSports |
| Egal | 3.25 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.68 | FBSports |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.22 | FBSports |
| Egal | 3.44 | FBSports |
| Oaspeți | 1.45 | FBSports |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 8.80 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.60 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.13 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 4.15 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.74 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.19 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.74 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.09 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.73 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.79 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 2.03 | FBSports |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.51 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 2.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.27 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 3.14 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.13 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 4.55 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.09 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 5.40 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.41 | FBSports |
| 12 | 1.31 | FBSports |
| X2 | 1.52 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365, FBSports |
| Sub | 1.85 | Bet365, FBSports |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 7.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | 1xBet |
| Sub | 3.20 | 1xBet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | 1xBet |
| Sub | 2.83 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | 1xBet |
| Sub | 2.49 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | FBSports |
| Sub | 2.11 | FBSports |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.14 | 1xBet |
| Sub | 1.62 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | 1xBet |
| Sub | 1.41 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.14 | 1xBet |
| Sub | 1.27 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.88 | 1xBet |
| Sub | 1.18 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | 1xBet |
| Sub | 1.09 | 1xBet |