Brazil U20 (Women) – Tanzania U20 (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.17 | Cashpoint |
| Egal | 4.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 6.50 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Egal | 17.00 | Cashpoint |
| Oaspeți | 18.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -6.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6.5 | 10.50 | 1xBet |
| Oaspeți 6.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 6.10 | 1xBet |
| Oaspeți 5.5 | 1.09 | 1xBet |
Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 5.50 | 1xBet |
| Oaspeți 5 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 3.60 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.25 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 3.30 | 1xBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.29 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 3.00 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 2.50 | 1xBet |
| Oaspeți 3.75 | 1.47 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.20 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.59 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.00 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.72 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.87 | BTI |
| Oaspeți 3 | 1.97 | BTI |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.64 | 1xBet |
| Oaspeți 2.75 | 2.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.53 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 2.34 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 1.39 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 2.75 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.26 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 3.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.22 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 3.80 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.19 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 4.20 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.01 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 13.00 | Bet365 |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| X2 | 9.10 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Bet365 |
| Sub | 4.33 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.00 | Bet365 |
| Sub | 34.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | Bet365 |
| Sub | 9.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 6.80 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 3.50 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | 1xBet |
| Sub | 3.20 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | 1xBet |
| Sub | 2.59 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | 1xBet |
| Sub | 2.63 | Bet365 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | 1xBet |
| Sub | 2.04 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | BTI |
| Sub | 1.91 | BTI |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | 1xBet |
| Sub | 1.66 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | 1xBet |
| Sub | 1.73 | Bet365 |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | 1xBet |
| Sub | 1.43 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | 1xBet |
| Sub | 1.32 | 1xBet |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | 1xBet |
| Sub | 1.28 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | Bet365 |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | 1xBet |
| Sub | 1.12 | 1xBet |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.40 | 1xBet |
| Sub | 1.14 | Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet365 |
| Sub | 1.06 | Bet365 |
Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Bet365 |
| Sub | 1.02 | Bet365 |
Peste/Sub 9.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 17.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | Bet365 |
Peste/Sub 10.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | Bet365 |