SD San Jose U19 – Atletico Barranco Hondo U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 6.00 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.20 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.63 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.44 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.93 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 1.88 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.53 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 2.32 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.35 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 2.85 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.15 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 4.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 5.30 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.90 | 1xBet |
| 12 | 1.19 | 1xBet |
| X2 | 1.29 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet365 |
| Sub | 2.80 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
| Sub | 11.44 | BetfairExchange |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
| Sub | 1.24 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
| Sub | 1.25 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BetfairExchange |
| Sub | 1.24 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BetfairExchange |
| Sub | 1.25 | BetfairExchange |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BetfairExchange |
| Sub | 1.24 | BetfairExchange |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | 1xBet |
| Sub | 4.60 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | 1xBet |
| Sub | 2.26 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | BetfairExchange |
| Sub | 1.24 | BetfairExchange |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BetfairExchange |
| Sub | 1.14 | BetfairExchange |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.55 | 1xBet |
| Sub | 1.45 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BetfairExchange |
| Sub | 1.15 | BetfairExchange |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | 1xBet |
| Sub | 1.31 | 1xBet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | 1xBet |
| Sub | 1.16 | 1xBet |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | BetfairExchange |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
Peste/Sub 7.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BetfairExchange |
Peste/Sub 8.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | BetfairExchange |