FC Tzeirei Kfar Kanna – Maccabi Ihud Bnei Avtin
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.90 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.08 | Bet8 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 4.65 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.12 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.08 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.81 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.27 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.55 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.99 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.74 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.80 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.90 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.58 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.18 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.46 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 2.42 | 1xBet, Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.38 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 2.69 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.16 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 4.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 4.85 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.50 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.15 | Ladbrokes |
| X2 | 1.09 | BcGame |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Ladbrokes |
| Sub | 2.60 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 17.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 5.00 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 4.50 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | 1xBet |
| Sub | 3.14 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Pinnacle |
| Sub | 2.33 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.64 | Pinnacle |
| Sub | 2.08 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.87 | Pinnacle |
| Sub | 1.83 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Ladbrokes |
| Sub | 1.69 | BcGame |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Pinnacle |
| Sub | 1.50 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.79 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.05 | 1xBet |
| Sub | 1.28 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Ladbrokes |
| Sub | 1.28 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | 1xBet |
| Sub | 1.09 | 1xBet |