JJ Urquiza Reserves – CDM Leandro N. Alem (Reserves)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.57 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 3.75 | Bet365, Cashpoint |
| Oaspeți | 5.43 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.10 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.10 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.25 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.08 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.56 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.40 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.26 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.97 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.72 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.68 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.96 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.35 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 2.74 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.22 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 4.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.13 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 4.65 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.15 | BWin |
| 12 | 1.25 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 2.25 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | Bet365 |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 9.85 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 8.90 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | BWin |
| Sub | 3.50 | 1xBet, BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | 1xBet |
| Sub | 3.08 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | 1xBet |
| Sub | 2.69 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | 1xBet |
| Sub | 2.16 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | 1xBet |
| Sub | 1.65 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.41 | 1xBet |
| Sub | 1.45 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | 1xBet |
| Sub | 1.36 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.33 | Ladbrokes |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.73 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.10 | 1xBet |
| Sub | 1.10 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | 1xBet |
| Sub | 1.07 | 1xBet |