Real Jaen – SD HuescaFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.05 | Gamdom |
| Egal | 3.10 | HGA |
| Oaspeți | 2.72 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 8.36 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.07 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 7.00 | Bet365 |
| Oaspeți 1.5 | 1.14 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 6.40 | Bet365 |
| Oaspeți 1.25 | 1.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.90 | Bet365 |
| Oaspeți 1 | 1.19 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.80 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 1.30 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.60 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.60 | Stake |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.15 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.92 | DafabetOW-CMD368 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.76 | BTI |
| Oaspeți -0.25 | 2.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.83 | FBSports |
| Oaspeți -0.5 | 2.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.40 | Bet365 |
| Oaspeți -0.75 | 3.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.24 | Bet365 |
| Oaspeți -1 | 4.70 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.50 | Bet365 |
| 12 | 1.40 | BetWay |
| X2 | 1.43 | 1xBet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Bet365 |
| Sub | 7.75 | BWin |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Bet365 |
| Sub | 6.80 | Bet365 |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | BcGame |
| Sub | 6.14 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | 1xBet |
| Sub | 3.55 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | BcGame |
| Sub | 2.75 | Bet365 |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | BcGame |
| Sub | 2.42 | Bet365 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | Pinnacle |
| Sub | 2.10 | Bet365 |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.13 | Pinnacle |
| Sub | 1.77 | Bet365 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.89 | Pinnacle |
| Sub | 1.45 | Bet365 |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.67 | 1xBet |
| Sub | 1.30 | Bet365 |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.09 | 1xBet |
| Sub | 1.25 | Bet365 |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.03 | FBSports |
| NG | 1.80 | Cashpoint |