UE Sant Andreu – Aguilas
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.91 | Gamdom |
| Egal | 3.20 | BetWay |
| Oaspeți | 4.35 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 51.00 | BetWay |
| Egal | 26.00 | BetWay |
| Oaspeți | 1.01 | BetWay |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 17.00 | BetWay |
| Egal | 10.00 | BetWay |
| Oaspeți | 1.08 | BetWay |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.00 | BetWay |
| Egal | 5.50 | BetWay |
| Oaspeți | 1.25 | BetWay |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.60 | Cashpoint |
| Egal | 3.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.90 | BetWay |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.20 | BetWay |
| Egal | 5.55 | Cashpoint |
| Oaspeți | 13.00 | BetWay |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.03 | BetWay |
| Egal | 17.00 | BetWay |
| Oaspeți | 34.00 | BetWay |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.00 | BetWay |
| Egal | 51.00 | BetWay |
| Oaspeți | 51.00 | BetWay |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 8.65 | 1xBet |
| Oaspeți 2.75 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.90 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 6.55 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.00 | Bet365 |
| Oaspeți 2 | 1.10 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.50 | Bet365 |
| Oaspeți 1.75 | 1.19 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.55 | Bet365 |
| Oaspeți 1.5 | 1.27 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.10 | Bet365 |
| Oaspeți 1.25 | 1.35 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.75 | Bet365 |
| Oaspeți 1 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.20 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 1.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.94 | HGA |
| Oaspeți 0.5 | 1.92 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.65 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 2.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.40 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 3.14 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.30 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 3.69 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.24 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 3.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.15 | Bet365 |
| Oaspeți -0.75 | 5.50 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.01 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 8.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.00 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 9.30 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.21 | BWin |
| 12 | 1.35 | BetWay |
| X2 | 1.87 | BetWay |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | Bet365 |
| Sub | 1.62 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | Bet365 |
| Sub | 7.00 | Bet365 |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | Bet365 |
| Sub | 6.80 | Bet365 |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Bet365 |
| Sub | 6.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | Bet365 |
| Sub | 3.55 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Bet365 |
| Sub | 2.86 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Bet365 |
| Sub | 2.44 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | Bet365 |
| Sub | 2.11 | BTI, Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | HGA |
| Sub | 1.80 | BTI |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.67 | Bet365 |
| Sub | 1.45 | Bet365 |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.45 | Bet365 |
| Sub | 1.30 | Bet365 |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | Bet365 |
| Sub | 1.25 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | Bet365 |
| Sub | 1.22 | BcGame, Cashpoint |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Bet365 |
| Sub | 1.15 | Bet365 |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | 1xBet |
| Sub | 1.04 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.31 | 1xBet |
| Sub | 1.03 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet365 |
| Sub | 1.06 | Bet365 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | 1xBet |
| Sub | 1.01 | 1xBet, Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 1.00 | 1xBet, Bet365 |