Deportivo Rincon – Costa Brava de General Pico
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.95 | FBSports |
| Egal | 2.95 | Cashpoint, Gamdom |
| Oaspeți | 4.41 | 1xBet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.80 | BetWay |
| Egal | 3.40 | BetWay |
| Oaspeți | 1.83 | BetWay |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.60 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.70 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.07 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.80 | Gamdom |
| Oaspeți 1.75 | 1.15 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.78 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.23 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.30 | Gamdom |
| Oaspeți 1.25 | 1.29 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.90 | Gamdom |
| Oaspeți 1 | 1.36 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.23 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 1.60 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.95 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 1.87 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.65 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 2.20 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.36 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 3.07 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.25 | Gamdom |
| Oaspeți -0.25 | 3.64 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.20 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 4.40 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.12 | Gamdom |
| Oaspeți -0.75 | 5.70 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.04 | Gamdom |
| Oaspeți -1 | 8.40 | Gamdom |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.01 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 10.50 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.20 | BetWay, BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.37 | BetWay, BWin |
| X2 | 1.85 | BetWay |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | Gamdom |
| Sub | 6.00 | Bet365, BWin |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Gamdom |
| Sub | 4.96 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Gamdom |
| Sub | 4.33 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Gamdom, Pinnacle |
| Sub | 2.83 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Pinnacle |
| Sub | 2.50 | Bet365 |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | Pinnacle |
| Sub | 2.05 | FBSports |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | Pinnacle |
| Sub | 1.74 | FBSports |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | Gamdom |
| Sub | 1.27 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.60 | 1xBet |
| Sub | 1.16 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | Gamdom |
| Sub | 1.14 | Gamdom |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | 1xBet |
| Sub | 1.14 | Bet365 |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | 1xBet |
| Sub | 1.04 | Bet365 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | Bet365 |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | Bet365 |