FC Fleury 91 – Villefranche
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.87 | DafabetOW-CMD368, Gamdom |
| Egal | 3.52 | Pinnacle |
| Oaspeți | 4.05 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.50 | Cashpoint |
| Egal | 5.15 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.29 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.30 | Holiganbet |
| Egal | 3.95 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.88 | Holiganbet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.22 | Holiganbet |
| Egal | 5.90 | Cashpoint |
| Oaspeți | 8.20 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.04 | Cashpoint |
| Egal | 8.60 | Cashpoint |
| Oaspeți | 15.50 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.40 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 6.04 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.06 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 2 | 1.10 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.20 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.18 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.49 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.09 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.68 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.15 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.72 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.88 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 1.97 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.63 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.25 | 2.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.40 | Holiganbet |
| Oaspeți 0 | 3.03 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.31 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.25 | 3.52 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.25 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.5 | 4.01 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.16 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.75 | 4.64 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.06 | Holiganbet |
| Oaspeți -1 | 7.50 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.05 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.25 | 8.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.04 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.5 | 8.50 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.01 | Holiganbet |
| Oaspeți -1.75 | 12.00 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2 | 21.00 | Holiganbet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.22 | Bet8, Holiganbet |
| 12 | 1.27 | Bet8 |
| X2 | 1.86 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | Bet365, DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.91 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Bet365 |
| Sub | 11.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet |
| Sub | 8.10 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | 1xBet |
| Sub | 7.60 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | 1xBet |
| Sub | 4.45 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Bet365 |
| Sub | 3.50 | Bet365, Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | 1xBet |
| Sub | 2.92 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Pinnacle |
| Sub | 2.73 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.66 | Pinnacle |
| Sub | 2.18 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.14 | Pinnacle |
| Sub | 1.69 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | 1xBet |
| Sub | 1.37 | Holiganbet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.18 | Pinnacle |
| Sub | 1.36 | Bet365 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.68 | 1xBet |
| Sub | 1.20 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.95 | 1xBet |
| Sub | 1.11 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.24 | 1xBet |
| Sub | 1.09 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.01 | Pinnacle |
| Sub | 1.13 | Bet365 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | 1xBet |
| Sub | 1.05 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 1.00 | 1xBet, Bet365 |