Celtic – Ferencvarosi TC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.75 | Bet8 |
| Egal | 5.33 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.32 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.00 | Bet8 |
| Egal | 4.20 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.83 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.25 | Bet8 |
| Egal | 5.67 | Bet8 |
| Oaspeți | 7.00 | Bet8 |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 11.00 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.01 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.90 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.11 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.00 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.15 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.72 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.10 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.80 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.41 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.48 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.08 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.70 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.83 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 1.84 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.70 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 2.26 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.45 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.92 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.30 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 3.30 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.18 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 4.49 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.09 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 6.50 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.07 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 8.50 | Karamba |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.28 | 1xBet |
| 12 | 1.29 | 1xBet |
| X2 | 1.93 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Bet365 |
| Sub | 2.63 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 19.00 | 1xBet, Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Bet365 |
| Sub | 5.80 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | 1xBet |
| Sub | 4.40 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | 1xBet |
| Sub | 3.12 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | 1xBet |
| Sub | 2.33 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | 1xBet |
| Sub | 2.06 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | 1xBet |
| Sub | 1.86 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | 1xBet |
| Sub | 1.71 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.51 | 1xBet |
| Sub | 1.50 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | 1xBet |
| Sub | 1.35 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | 1xBet |
| Sub | 1.29 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Bet365 |
| Sub | 1.29 | Bet365 |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.39 | 1xBet |
| Sub | 1.19 | 1xBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.70 | 1xBet |
| Sub | 1.12 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | 1xBet |
| Sub | 1.11 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 1.04 | 1xBet, Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | 1xBet, Bet365 |
| Sub | 1.01 | 1xBet, Bet365 |
Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 51.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | 1xBet, Bet365 |