Suva FC – Navua FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.70 | yabo |
| Egal | 3.75 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.53 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.16 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0.25 | 1.69 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.10 | BetCity |
| Oaspeți 0 | 2.03 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.51 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.40 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.72 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 2.00 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.38 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 2.75 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.12 | BetCity |
| Oaspeți -2 | 5.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.08 | BetCity |
| Oaspeți -2.5 | 6.30 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.35 | BetCity |
| 12 | 1.26 | BetCity |
| X2 | 1.11 | BetCity, BWin |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Pinnacle |
| Sub | 2.60 | BetCity |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BetCity |
| Sub | 7.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Pinnacle |
| Sub | 3.09 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.19 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | FBSports |
| Sub | 1.90 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Pinnacle |
| Sub | 1.64 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.41 | Pinnacle |
| Sub | 1.53 | BetCity, Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.82 | Pinnacle |
| Sub | 1.34 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | BetCity |
| Sub | 1.21 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | BetCity |
| Sub | 1.16 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.40 | BetCity |
| Sub | 1.02 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | BetCity |
| Sub | 2.75 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | BetCity |
| Sub | 1.85 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BetCity |
| Sub | 1.38 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | BetCity |
| Sub | 1.06 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | BetCity |
| Sub | 2.60 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | BetCity |
| Sub | 1.70 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.34 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.90 | BetCity |
| Sub | 1.04 | BetCity |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 30.00 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports, yabo |
| Egal | 5.50 | BWin |
| Oaspeți | 1.17 | Pinnacle |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.17 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0.25 | 1.26 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.75 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.04 | DafabetOW-CMD368 |
1st: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.67 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 2.05 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.10 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 5.55 | BetCity |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 5.00 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.13 | BetCity |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | BetCity |
| Sub | 1.01 | BetCity |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity, BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.65 | FBSports |
1st: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.37 | FBSports |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.30 | BetCity |
| Sub | 1.05 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.16 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | BetCity |
| Sub | 1.13 | BetCity |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.37 | BWin |
| 12 | 1.38 | BWin |
| X2 | 1.46 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | BWin |
| Sub | 2.00 | BWin, Ladbrokes |