HJS Akatemia – FC Ilves 2
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 56.00 | VBet |
| Egal | 23.00 | Unibet |
| Oaspeți | 1.00 | VBet |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.45 | Unibet |
| Egal | 2.14 | Unibet |
| Oaspeți | 2.60 | Unibet |
FT: 1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.27 | Unibet |
| Egal | 3.30 | Unibet |
| Oaspeți | 6.40 | Unibet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.35 | SBOBET |
| Oaspeți 0 | 1.54 | SBOBET |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.83 | SBOBET |
| Oaspeți -0.25 | 2.04 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 3.30 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 1.12 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 3.00 | VBet |
| Oaspeți -2.5 | 1.25 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 2.36 | VBet |
| Oaspeți -2.75 | 1.29 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.12 | VBet |
| Oaspeți -3 | 1.52 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.56 | VBet |
| Oaspeți -3.25 | 1.80 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.45 | VBet |
| Oaspeți -3.5 | 2.27 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.24 | VBet |
| Oaspeți -3.75 | 2.60 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.12 | VBet |
| Oaspeți -4 | 4.20 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.08 | VBet |
| Oaspeți -4.25 | 4.50 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.08 | VBet |
| Oaspeți -4.5 | 4.90 | VBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 13.00 | Unibet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Unibet |
| Sub | 3.30 | VBet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | VBet |
| Sub | 2.80 | VBet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | VBet |
| Sub | 2.35 | VBet |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.93 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Unibet |
| Sub | 1.57 | VBet |
FT: Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.36 | VBet |
| Sub | 1.39 | VBet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | VBet |
| Sub | 1.22 | VBet |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.45 | VBet |
| Sub | 1.17 | VBet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.20 | Unibet |
| Sub | 1.14 | VBet |
FT: Peste/Sub 7.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | VBet |
| Sub | 1.08 | VBet |
FT: Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.30 | VBet |
| Sub | 1.03 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | VBet |
| Sub | 1.76 | Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.62 | VBet |
| Sub | 1.17 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | Unibet |
| Sub | 1.98 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | VBet |
| Sub | 1.33 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.62 | VBet |
| Sub | 1.17 | VBet |