FK Romanija Pale – FK Omarska
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.12 | BetCity |
| Egal | 6.90 | BetCity |
| Oaspeți | 14.00 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 6.60 | BetCity |
| Oaspeți 3 | 1.06 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.95 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.33 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.15 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.62 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.51 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 2.35 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.18 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 4.10 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.07 | BetCity |
| X2 | 5.30 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BetCity |
| Sub | 5.30 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | BetCity |
| Sub | 3.80 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | BetCity |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | BetCity |
| Sub | 1.55 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.33 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.20 | BetCity |
| Sub | 1.11 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.20 | BetCity |
| Sub | 1.07 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | BetCity |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.42 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.18 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | BetCity |
| Sub | 2.60 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | BetCity |
| Sub | 1.67 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.33 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.10 | BetCity |
| Sub | 1.03 | BetCity |