Kolos Kovalivka (W) – SCU Torreense
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 91.00 | Ladbrokes |
| Egal | 29.00 | Ladbrokes |
| Oaspeți | 1.01 | HGA |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 6.75 | BWin |
| Egal | 2.95 | BWin |
| Oaspeți | 1.55 | BWin |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.20 | BWin |
| Egal | 2.87 | BWin |
| Oaspeți | 2.95 | BWin |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.31 | SBOBET |
| Oaspeți -0.5 | 1.63 | DafabetOW-CMD368 |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.99 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports, SBOBET |
| Oaspeți -0.75 | 1.86 | HGA |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.56 | FBSports |
| Oaspeți -1 | 2.35 | FBSports |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 5.50 | VBet |
| Oaspeți -1.75 | 1.06 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 4.35 | VBet |
| Oaspeți -2 | 1.11 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.36 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 1.29 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 2.14 | BcGame |
| Oaspeți -2.5 | 1.60 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.67 | VBet |
| Oaspeți -2.75 | 1.67 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.48 | VBet |
| Oaspeți -3 | 2.20 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.29 | VBet |
| Oaspeți -3.25 | 2.36 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.27 | 1xBet, BcGame |
| Oaspeți -3.5 | 3.27 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.13 | VBet |
| Oaspeți -3.75 | 3.20 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.07 | VBet |
| Oaspeți -4 | 5.10 | VBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 26.00 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 4.40 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | VBet |
| Sub | 2.90 | VBet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | 1xBet |
| Sub | 2.52 | VBet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.11 | Saba Sports |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | 1xBet |
| Sub | 1.83 | HGA, Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | VBet |
| Sub | 1.43 | VBet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.84 | 1xBet |
| Sub | 1.26 | VBet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | VBet |
| Sub | 1.20 | VBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.95 | 1xBet |
| Sub | 1.25 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | VBet |
| Sub | 1.09 | VBet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.95 | VBet |
| Sub | 1.04 | VBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.06 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 51.00 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.34 | 1xBet |
| Sub | 1.36 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.03 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 56.00 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Ladbrokes, VBet |
| Sub | 3.10 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | 1xBet |
| Sub | 2.01 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | VBet |
| Sub | 1.50 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | Ladbrokes |
| Sub | 1.12 | Ladbrokes |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 6.75 | BWin |
| 12 | 1.06 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.83 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 4.40 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Ladbrokes |
| Sub | 1.25 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.06 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Ladbrokes |
| Sub | 1.36 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.03 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | Ladbrokes |
| Sub | 1.50 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | Ladbrokes |
| Sub | 1.12 | Ladbrokes |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.90 | Ladbrokes |
| NG | 1.36 | Ladbrokes |