Colwyn Bay – Llandudno FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.26 | DafabetOW-CMD368 |
| Egal | 5.25 | Pinnacle |
| Oaspeți | 19.00 | Bet8, Tempobet |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 50.00 | Cashpoint |
| Egal | 12.73 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 32.30 | Cashpoint |
| Egal | 13.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.07 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 9.00 | Goalbet |
| Egal | 3.56 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.44 | Cashpoint, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.67 | Bet8 |
| Egal | 2.05 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.00 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.02 | Cashpoint |
| Egal | 17.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 67.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.50 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.06 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 7.45 | BetCity |
| Oaspeți 2.25 | 1.07 | BcGame |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.17 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.10 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.60 | BcGame |
| Oaspeți 1.75 | 1.26 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.73 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.44 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.10 | BcGame, Tempobet |
| Oaspeți 1.25 | 1.70 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.59 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 2.35 | BetCity, Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.50 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 3.22 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.66 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 3.90 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.28 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Oaspeți 0.25 | 5.20 | BcGame |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.57 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Oaspeți 0 | 9.77 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.31 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 3.43 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.02 | BcGame |
| 12 | 1.18 | Tempobet |
| X2 | 4.10 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Goalbet |
| Sub | 1.37 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Pinnacle |
| Sub | 2.79 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.30 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | Pinnacle |
| Sub | 1.84 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | Pinnacle |
| Sub | 1.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | BetCity |
| Sub | 1.22 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | BcGame |
| Sub | 1.09 | Gamdom |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.35 | BetCity |
| Sub | 1.05 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | BcGame |
| Sub | 1.08 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.25 | Gamdom |
| Sub | 1.01 | Gamdom |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
| Sub | 1.02 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 51.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Goalbet |
| Sub | 1.80 | 1xBet, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | BetCity |
| Sub | 1.48 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.19 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.05 | BetCity |
| Sub | 1.13 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | BetCity, Goalbet |
| Sub | 1.11 | Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | Goalbet |
| Sub | 1.01 | Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.09 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.50 | 1xBet, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BetCity |
| Sub | 1.23 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.40 | BetCity |
| Sub | 1.06 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | BetCity |
| Sub | 1.04 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | BetCity |
| Sub | 1.05 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.60 | Goalbet |
| Egal | 2.05 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.00 | Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.20 | BWin |
| 12 | 1.65 | BWin |
| X2 | 1.40 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.04 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Ladbrokes |
| Sub | 2.50 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.28 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 5.00 | BWin, Ladbrokes |
| NG | 1.12 | BWin, Ladbrokes |