Club Hiska Nacional 1919 – Club Ingenieros
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.40 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 4.80 | Tempobet |
| Oaspeți | 10.00 | BWin |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 48.04 | Cashpoint |
| Egal | 12.66 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.01 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 21.60 | Cashpoint |
| Egal | 7.67 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.09 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.98 | Cashpoint |
| Egal | 3.77 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.47 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.63 | Goalbet |
| Egal | 2.63 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.20 | BWin |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.05 | Cashpoint |
| Egal | 8.45 | Cashpoint |
| Oaspeți | 29.10 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 3.5 | 1.03 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.47 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.11 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.60 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.08 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.60 | Bet8, BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.45 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.05 | Tempobet |
| Oaspeți 1.25 | 1.75 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.80 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 2.20 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.26 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.57 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.80 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 5.45 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.42 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.07 | Bet365 |
| 12 | 1.22 | BetCity |
| X2 | 3.20 | BWin, Ladbrokes, Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | 1xBet |
| Sub | 4.33 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | 1xBet |
| Sub | 2.94 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Pinnacle |
| Sub | 2.20 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Pinnacle |
| Sub | 1.88 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.04 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | Bet8, BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.29 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.09 | Cashpoint |
| Sub | 1.05 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.35 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.66 | 1xBet |
| Sub | 2.25 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.76 | Cashpoint |
| Sub | 1.21 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.47 | Cashpoint |
| Sub | 1.03 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.93 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Tempobet |
| Sub | 2.01 | 1xBet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Goalbet |
| Sub | 3.32 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | Bet365 |
| Sub | 2.05 | Bet365 |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | Goalbet |
| Sub | 1.19 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Goalbet |
| Sub | 1.06 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.60 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 2.63 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.20 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.28 | BWin |
| 12 | 1.43 | BWin |
| X2 | 1.51 | BWin |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.71 | BWin |