Baniyas U23 – Al Wahda Abu Dhabi U23
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.77 | 1xBet |
| Egal | 3.12 | 1xBet |
| Oaspeți | 3.41 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 12.52 | Cashpoint |
| Egal | 6.27 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.18 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.72 | Cashpoint |
| Egal | 3.61 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.63 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.26 | Cashpoint |
| Egal | 4.78 | Cashpoint |
| Oaspeți | 9.83 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.05 | Cashpoint |
| Egal | 9.48 | Cashpoint |
| Oaspeți | 28.94 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 7.11 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.10 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.66 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.14 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.05 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.60 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.93 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.38 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.27 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 3.15 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.17 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 5.03 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 6.39 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.48 | 1xBet |
| 12 | 1.38 | Unibet |
| X2 | 1.63 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Unibet |
| Sub | 6.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | 1xBet |
| Sub | 4.22 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | Unibet |
| Sub | 2.25 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | yabo |
| Sub | 2.04 | yabo |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | 1xBet |
| Sub | 1.74 | yabo |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.70 | Unibet |
| Sub | 1.45 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.56 | Cashpoint |
| Sub | 1.14 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.81 | Cashpoint |
| Sub | 1.02 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Cashpoint |
| Sub | 2.81 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | 1xBet |
| Sub | 1.57 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Cashpoint |
| Sub | 1.39 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.02 | Cashpoint |
| Sub | 1.08 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.07 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | Gamdom |
| Sub | 2.05 | Gamdom |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | 1xBet |
| Sub | 1.64 | 1xBet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.47 | Cashpoint |
| Egal | 1.37 | Cashpoint |
| Oaspeți | 6.36 | Cashpoint |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.56 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 2.23 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Cashpoint |
| Sub | 1.41 | yabo |
1st: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.27 | yabo |
| Sub | 1.20 | yabo |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.12 | Cashpoint |
| Sub | 1.03 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.02 | Cashpoint |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.29 | Cashpoint |
| Egal | 2.63 | Cashpoint |
| Oaspeți | 3.55 | Cashpoint |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.52 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 2.31 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.83 | Cashpoint |
| Sub | 1.21 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | Cashpoint |
| Sub | 1.74 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.02 | Cashpoint |
| NG | 1.32 | Cashpoint |