TSC Backa Topola – Partizan Belgrade U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.76 | BetCity |
| Egal | 4.07 | 1xBet |
| Oaspeți | 4.41 | 1xBet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.00 | Unibet |
| Egal | 3.85 | Unibet |
| Oaspeți | 1.35 | Unibet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.49 | Cashpoint |
| Egal | 4.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 2.20 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.20 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.11 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.25 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.75 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.52 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.25 | BetCity, Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.76 | FBSports |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.92 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.82 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.71 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 2.04 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.33 | BetCity |
| Oaspeți 0 | 3.44 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.04 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 8.24 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.22 | BetCity |
| 12 | 1.26 | BetCity |
| X2 | 2.20 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Goalbet |
| Sub | 2.45 | BetCity |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 13.00 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | BetCity |
| Sub | 4.90 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | 1xBet |
| Sub | 4.01 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.74 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.13 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Goalbet |
| Sub | 1.98 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Pinnacle |
| Sub | 1.70 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Unibet |
| Sub | 1.63 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.53 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.31 | 1xBet |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | Unibet |
| Sub | 1.20 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | BetCity |
| Sub | 1.05 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | BetCity |
| Sub | 5.90 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | BetCity |
| Sub | 2.26 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | 1xBet |
| Sub | 1.81 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BetCity |
| Sub | 1.38 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | BetCity |
| Sub | 1.10 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Unibet |
| Sub | 3.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | 1xBet |
| Sub | 2.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.42 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | BetCity |
| Sub | 1.07 | BetCity |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.32 | Pinnacle |
| Egal | 2.25 | BetCity |
| Oaspeți | 4.75 | Goalbet |
1st: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 6.08 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.07 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 1.14 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.32 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.54 | Pinnacle |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.88 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.94 | FBSports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.39 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.83 | Cashpoint |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.16 | BWin |
| 12 | 1.57 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.55 | BWin, Ladbrokes |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.20 | BetCity |
| Sub | 1.07 | BetCity |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 2.95 | BetCity |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Pinnacle |
| Sub | 2.43 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | Pinnacle |
| Sub | 1.96 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | Goalbet |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | BetCity |
| Sub | 2.00 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BetCity |
| Sub | 1.35 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | BetCity |
| Sub | 1.13 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.44 | BetCity |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.83 | Goalbet |
| Egal | 3.10 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.25 | Cashpoint |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.32 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 3.00 | Cashpoint |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.19 | BWin |
| 12 | 1.33 | BWin |
| X2 | 1.83 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Cashpoint |
| Sub | 2.17 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.51 | Cashpoint |
| NG | 1.45 | Cashpoint |