Ranheim 2 – Orkla
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.35 | Tempobet |
| Egal | 4.82 | 1xBet |
| Oaspeți | 1.79 | Unibet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.90 | Unibet |
| Egal | 4.50 | Unibet |
| Oaspeți | 1.22 | Unibet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.20 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 4.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 2.60 | Unibet |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.27 | Unibet |
| Egal | 3.90 | Unibet |
| Oaspeți | 4.90 | Unibet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.02 | Bet365 |
| Oaspeți 1.25 | 1.77 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 7.70 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.92 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.26 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.29 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.05 | Tempobet |
| Oaspeți -0.75 | 1.75 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.83 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 2.00 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.54 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 2.60 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.23 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 4.50 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.10 | BetCity |
| Oaspeți -2.5 | 5.30 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.25 | BetCity, Tempobet |
| 12 | 1.17 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.27 | BWin |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 19.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | Unibet |
| Sub | 4.50 | BetCity |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | 1xBet |
| Sub | 4.11 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Unibet |
| Sub | 2.44 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | BetCity, Goalbet |
| Sub | 2.04 | DafabetOW-CMD368 |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Tempobet |
| Sub | 1.79 | DafabetOW-CMD368 |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | Unibet |
| Sub | 1.62 | BWin |
FT: Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | BetCity |
| Sub | 1.34 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | Unibet |
| Sub | 1.20 | BetCity |
FT: Peste/Sub 9.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.40 | BetCity |
| Sub | 1.04 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BetCity |
| Sub | 6.70 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | BetCity |
| Sub | 2.48 | Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | 1xBet |
| Sub | 2.06 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.52 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | BetCity |
| Sub | 1.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | Unibet |
| Sub | 2.60 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | BetCity |
| Sub | 1.70 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | BetCity |
| Sub | 1.27 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.20 | BetCity |
| Sub | 1.01 | BetCity |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.50 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 4.75 | BWin |
| Oaspeți | 4.75 | Bet365, Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.19 | BWin |
| 12 | 1.15 | BWin |
| X2 | 2.37 | BWin |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.62 | BWin |