Jordan U20 – Afghanistan U20
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.54 | BetfairExchange |
| Egal | 4.10 | BetCity |
| Oaspeți | 7.80 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.54 | BetfairExchange |
| Egal | 1.54 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.50 | Bet365, BWin, Goalbet |
| Egal | 3.50 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 2.72 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.12 | BetfairExchange |
| Egal | 8.40 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 7.80 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 7.80 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 7.80 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Egal | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.40 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.17 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 4.13 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.24 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.74 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.60 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.52 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.26 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.65 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.00 | FBSports |
| Oaspeți 1 | 1.93 | 1xBet, Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.72 | SBOBET |
| Oaspeți 0.75 | 2.19 | FBSports, Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.50 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 2.40 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 0.25 | 3.17 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.18 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 5.90 | BetfairExchange |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.12 | BetfairExchange |
| 12 | 1.30 | BetfairExchange |
| X2 | 2.72 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | BetfairExchange |
| Sub | 1.63 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BetfairExchange |
| Sub | 9.20 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | BetfairExchange |
| Sub | 6.37 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Pinnacle |
| Sub | 3.28 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | BetfairExchange |
| Sub | 3.00 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Pinnacle |
| Sub | 2.35 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | 1xBet |
| Sub | 2.11 | Saba Sports |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.82 | Saba Sports |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.86 | BetfairExchange |
| Sub | 1.45 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.57 | 1xBet |
| Sub | 1.30 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.10 | BetfairExchange |
| Sub | 1.25 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.07 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 34.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.02 | Bet365, BetfairExchange, Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 50.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | BetCity |
| Sub | 4.50 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | 1xBet |
| Sub | 1.88 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Bet365, BetCity, Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.30 | BetCity |
| Sub | 1.08 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | 1xBet |
| Sub | 1.76 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.18 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.90 | BetCity |
| Sub | 1.09 | BetCity |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.86 | BetfairExchange |
| Egal | 1.73 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 9.40 | BetfairExchange |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 10.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 3.25 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.40 | Bet365, Goalbet |
1st: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 7.99 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 1.03 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.60 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 1.25 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.45 | FBSports, Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.13 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0.25 | 1.78 | Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.25 | Bet365, DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0 | 3.80 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.13 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 5.60 | Bet365 |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.07 | BWin |
| 12 | 2.15 | BetCity |
| X2 | 1.41 | BWin |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 36.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | BetfairExchange |
| Sub | 1.88 | FBSports, Saba Sports |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.57 | Pinnacle |
| Sub | 1.62 | FBSports |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | BetCity |
| Sub | 1.22 | Bet365 |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.40 | BetfairExchange |
| Sub | 1.14 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 51.00 | BWin |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.48 | FBSports |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.30 | BetCity |
| Sub | 1.06 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | BetCity |
| Sub | 1.01 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.70 | BetCity |
| Sub | 1.08 | BetCity |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.67 | Goalbet |
| Egal | 3.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 5.50 | Bet365, BWin, Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.11 | BWin |
| 12 | 1.35 | BWin |
| X2 | 2.00 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | BWin |
| Sub | 1.24 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | BWin |
| Sub | 4.40 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | BWin |
| Sub | 1.82 | BWin |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | BWin |
| Sub | 1.06 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.20 | BWin |
| NG | 1.28 | BWin |