Muaither – AL Rayyan Nextgen
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.20 | 1xBet |
| Egal | 6.79 | 1xBet |
| Oaspeți | 9.93 | 1xBet |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 13.00 | Goalbet |
| Egal | 8.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 5.50 | Goalbet |
| Egal | 4.75 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.40 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.75 | Goalbet |
| Egal | 3.60 | Goalbet |
| Oaspeți | 2.10 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.67 | Goalbet |
| Egal | 3.60 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.33 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.03 | Goalbet |
| Egal | 15.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 29.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.75 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.45 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.10 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.65 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.67 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 2.13 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.25 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 4.01 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.04 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 8.41 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.03 | Goalbet |
| 12 | 1.10 | Goalbet |
| X2 | 4.33 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | Goalbet |
| Sub | 7.50 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Goalbet |
| Sub | 2.75 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Goalbet |
| Sub | 2.48 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | Goalbet |
| Sub | 2.15 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Goalbet |
| Sub | 1.85 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Goalbet |
| Sub | 1.67 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.48 | Goalbet |
| Sub | 1.48 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | 1xBet |
| Sub | 1.34 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Goalbet |
| Sub | 1.08 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Goalbet |
| Sub | 4.00 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | 1xBet |
| Sub | 1.81 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | Goalbet |
| Sub | 1.07 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | 1xBet |
| Sub | 1.92 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | Goalbet |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 4.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Goalbet |
| Sub | 3.70 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 5.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Goalbet |
| Sub | 2.48 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | Goalbet |
| Sub | 1.80 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Goalbet |
| Sub | 1.22 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.08 | Goalbet |
| Egal | 8.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 26.00 | Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 15.00 | Goalbet |
| Egal | 3.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.33 | Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.25 | Goalbet |
| Egal | 1.57 | Goalbet |
| Oaspeți | 8.00 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Goalbet |
| Sub | 1.67 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Goalbet |
| Sub | 1.08 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | Goalbet |
| Sub | 1.01 | Goalbet |