Fana – Brann 2
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.29 | 1xBet |
| Egal | 3.00 | BcGame |
| Oaspeți | 3.75 | Tempobet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.76 | Cashpoint |
| Egal | 3.50 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.62 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.23 | Unibet |
| Egal | 3.60 | Unibet |
| Oaspeți | 6.40 | Unibet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.50 | BcGame |
| Oaspeți 2.5 | 1.03 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.02 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.17 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.81 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.26 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.16 | Saba Sports |
| Oaspeți 0.5 | 1.66 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.89 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports, SBOBET |
| Oaspeți 0.25 | 1.95 | Bet365, Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.52 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.55 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.25 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 3.25 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.06 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 7.26 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.29 | Goalbet |
| 12 | 1.41 | BWin |
| X2 | 1.65 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | 1xBet |
| Sub | 5.60 | BcGame |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | 1xBet |
| Sub | 3.70 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Pinnacle |
| Sub | 2.41 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.08 | BcGame |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.14 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.80 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.48 | 1xBet, Pinnacle |
| Sub | 1.54 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.81 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | BcGame |
| Sub | 1.34 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.75 | BcGame |
| Sub | 1.06 | BcGame, Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Cashpoint, Tempobet |
| Sub | 2.65 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | FBSports |
| Sub | 2.08 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | 1xBet |
| Sub | 1.77 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | Unibet |
| Sub | 1.29 | Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | 1xBet |
| Sub | 2.06 | 1xBet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Goalbet |
| Sub | 3.70 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Bet365, Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365 |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Goalbet |
| Sub | 1.54 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.24 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 11.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.50 | Goalbet |
| Sub | 1.09 | Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.22 | BWin |
| 12 | 1.41 | BWin |
| X2 | 1.62 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Ladbrokes |
| Sub | 2.05 | BWin, Ladbrokes |