Zob Ahan – Paykan FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.08 | 1xBet |
| Egal | 2.65 | 1xBet |
| Oaspeți | 2.98 | FBSports, yabo |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.14 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.09 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.00 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.16 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.70 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 1.32 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.15 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.37 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.02 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.93 | HGA |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.57 | FBSports |
| Oaspeți -0.25 | 2.40 | FBSports |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.40 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 2.40 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.22 | VBet |
| Oaspeți -0.75 | 2.68 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.14 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 4.95 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.07 | VBet |
| Oaspeți -1.25 | 5.00 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.09 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 6.14 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.43 | 1xBet |
| 12 | 1.43 | 1xBet |
| X2 | 1.33 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.93 | 1xBet |
| Sub | 1.21 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | 1xBet |
| Sub | 4.11 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | VBet |
| Sub | 3.15 | VBet |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.87 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.01 | VBet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | FBSports |
| Sub | 1.74 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | VBet |
| Sub | 1.50 | VBet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.17 | 1xBet |
| Sub | 1.31 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | VBet |
| Sub | 1.24 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | VBet |
| Sub | 1.12 | VBet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.60 | VBet |
| Sub | 1.05 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | FBSports |
| Sub | 1.93 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.87 | VBet |
| Sub | 1.28 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.95 | VBet |
| Sub | 1.14 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | FBSports |
| Sub | 2.12 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | VBet |
| Sub | 1.36 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.55 | VBet |
| Sub | 1.18 | VBet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.00 | HGA |
| Egal | 1.42 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți | 5.20 | HGA |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.65 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 1.11 | VBet |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.32 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.29 | FBSports, yabo |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.93 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0 | 1.98 | HGA |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.26 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți -0.25 | 3.38 | DafabetOW-CMD368 |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.14 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 3.35 | VBet |
1st: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.06 | VBet |
| Oaspeți -0.75 | 5.80 | VBet |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.14 | VBet |
| 12 | 2.13 | VBet |
| X2 | 1.11 | VBet |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.49 | FBSports |
| Sub | 1.52 | HGA |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.22 | FBSports |
| Sub | 1.36 | VBet |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | VBet |
| Sub | 1.08 | VBet |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.30 | VBet |
| Sub | 1.04 | VBet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | VBet |
| Sub | 1.15 | VBet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.80 | VBet |
| Sub | 1.19 | VBet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | FBSports |
| Sub | 1.50 | FBSports |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | FBSports |
| Sub | 1.52 | FBSports |