Kheybar Khorramabad FC – Foolad Khuzestan FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.30 | VBet |
| Egal | 3.70 | VBet |
| Oaspeți | 1.26 | VBet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.95 | VBet |
| Egal | 2.00 | VBet |
| Oaspeți | 2.77 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.30 | VBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.12 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.95 | VBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.26 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.22 | VBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.34 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.81 | VBet |
| Oaspeți 1 | 1.72 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.39 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 2.10 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.30 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 2.77 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.14 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 3.13 | VBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.02 | VBet |
| 12 | 1.23 | VBet |
| X2 | 2.77 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | VBet |
| Sub | 1.32 | VBet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | VBet |
| Sub | 2.47 | VBet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | VBet |
| Sub | 2.10 | VBet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | VBet |
| Sub | 1.70 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | VBet |
| Sub | 1.43 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | VBet |
| Sub | 1.19 | VBet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | VBet |
| Sub | 1.08 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | VBet |
| Sub | 1.55 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.35 | VBet |
| Sub | 1.11 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.35 | VBet |
| Sub | 1.06 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | VBet |
| Sub | 1.58 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.35 | VBet |
| Sub | 1.11 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.35 | VBet |
| Sub | 1.06 | VBet |