Chester – Morecambe
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.98 | Unibet |
| Egal | 3.30 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 5.10 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 23.23 | Cashpoint |
| Egal | 12.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.07 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 10.50 | BetfairExchange |
| Egal | 5.90 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 1.32 | BetfairExchange |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.78 | Cashpoint |
| Egal | 3.45 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.85 | BWin |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.20 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 6.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 13.23 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.04 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 15.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 34.00 | Bet365, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.01 | BetfairExchange |
| Egal | 65.00 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 260.00 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 8.50 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.05 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.52 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.09 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.60 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 1.30 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.36 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.30 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.95 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.44 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.26 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.72 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.93 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.99 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.63 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 2.32 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.38 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 3.27 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.25 | BetCity |
| Oaspeți -0.25 | 3.52 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.18 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 3.90 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.03 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 9.64 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.22 | BcGame |
| 12 | 1.35 | Tempobet |
| X2 | 1.85 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.48 | BetCity |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | BetfairExchange |
| Sub | 7.66 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | BetfairExchange |
| Sub | 6.11 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | BetfairExchange |
| Sub | 5.18 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | BetfairExchange |
| Sub | 3.17 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | BetfairExchange |
| Sub | 2.47 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | BetfairExchange |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | BetfairExchange |
| Sub | 1.85 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.59 | BetfairExchange |
| Sub | 1.62 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | BetfairExchange |
| Sub | 1.34 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.42 | BetfairExchange |
| Sub | 1.21 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.01 | BetfairExchange |
| Sub | 1.16 | BetCity, BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.60 | BetfairExchange |
| Sub | 1.15 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.15 | BetfairExchange |
| Sub | 1.09 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.98 | BetfairExchange |
| Sub | 1.05 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 16.82 | BetfairExchange |
| Sub | 1.04 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 17.66 | BetfairExchange |
| Sub | 1.04 | Bet365, BetfairExchange, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.22 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 49.11 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 50.05 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 51.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | Bet365, BetfairExchange, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 70.92 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 100.16 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 100.58 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Cashpoint |
| Sub | 3.50 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | BetCity |
| Sub | 2.92 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | 1xBet |
| Sub | 2.35 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | FBSports |
| Sub | 1.80 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Unibet |
| Sub | 1.56 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.43 | Cashpoint |
| Sub | 1.14 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.03 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | 1xBet |
| Sub | 2.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | BetCity |
| Sub | 1.67 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.34 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.73 | BetCity |
| Sub | 1.21 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | Bet365, BetCity, Gamdom, Goalbet |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Goalbet |
| Sub | 2.65 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | Bet365 |
| Sub | 1.98 | Bet365 |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Goalbet |
| Sub | 1.28 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Goalbet |
| Sub | 1.13 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.00 | BetfairExchange |
| Egal | 1.57 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 7.80 | BetfairExchange |
1st: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 101.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 19.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.02 | Bet365, Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 19.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 4.85 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.29 | Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.10 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 7.50 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 51.00 | Bet365, Goalbet |
1st: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 5.25 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 1.16 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.60 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 1.30 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.64 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.57 | Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.44 | BetCity |
| Oaspeți 0 | 2.88 | Pinnacle |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.18 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 4.80 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -0.5 | 6.75 | Bet8 |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.10 | BWin, FBSports |
| 12 | 2.38 | FBSports |
| X2 | 1.30 | BWin |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 50.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | BetfairExchange |
| Sub | 1.70 | Saba Sports |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.19 | Pinnacle |
| Sub | 1.41 | Saba Sports |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.60 | Bet365 |
| Sub | 1.11 | Bet365 |
1st: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.05 | BetCity |
| Sub | 1.05 | BetCity |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.10 | BetfairExchange |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.50 | Bet8 |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 71.00 | BWin |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | BetCity |
| Sub | 1.35 | FBSports, Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | BetCity |
| Sub | 1.16 | Tempobet |
1st: Corners Peste/Sub 2.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365 |
| Sub | 1.85 | Bet365 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.10 | Tempobet |
| Egal | 2.65 | Tempobet |
| Oaspeți | 4.40 | Bet8, Tempobet |
2nd: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.74 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 2.00 | FBSports |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.38 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 2.78 | FBSports |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.19 | FBSports |
| 12 | 1.49 | BWin |
| X2 | 1.67 | FBSports |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | BWin |
| Sub | 1.13 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | BWin |
| Sub | 3.69 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.66 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | BWin |
| Sub | 1.02 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | FBSports |
| Sub | 2.00 | FBSports |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.17 | FBSports |
| Sub | 1.59 | FBSports |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.70 | BWin |
| NG | 1.30 | Bet365 |