IFK Varnamo U21 – Landskrona BoIS U21
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.33 | Cashpoint |
| Egal | 3.50 | BetCity |
| Oaspeți | 1.89 | 1xBet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 9.77 | Cashpoint |
| Egal | 6.55 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.17 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.94 | Cashpoint |
| Egal | 4.30 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.81 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.40 | Cashpoint |
| Egal | 5.36 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.27 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.14 | Cashpoint |
| Egal | 8.06 | Cashpoint |
| Oaspeți | 10.90 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.50 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.10 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.37 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 1.20 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.70 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.21 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.09 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.35 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.93 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.48 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.90 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 1.76 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.82 | 11bet-KSports |
| Oaspeți -0.75 | 1.97 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.57 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 2.35 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.30 | VBet |
| Oaspeți -1.25 | 2.35 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.37 | BetCity, Gamdom |
| Oaspeți -1.5 | 2.82 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.18 | VBet |
| Oaspeți -1.75 | 2.90 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.15 | BetCity |
| Oaspeți -2 | 4.50 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.10 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 3.50 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.12 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 5.20 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.94 | Cashpoint |
| 12 | 1.28 | 1xBet, VBet |
| X2 | 1.22 | 1xBet, BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | 1xBet, Cashpoint |
| Sub | 2.45 | BetCity |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 7.25 | VBet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Cashpoint |
| Sub | 5.20 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | VBet |
| Sub | 3.72 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | VBet |
| Sub | 2.80 | VBet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | VBet |
| Sub | 2.14 | VBet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | BetCity |
| Sub | 2.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.77 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | BetCity |
| Sub | 1.66 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | VBet |
| Sub | 1.43 | VBet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.33 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | VBet |
| Sub | 1.26 | VBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.57 | Cashpoint |
| Sub | 1.24 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | VBet |
| Sub | 1.10 | VBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.40 | BetCity, Cashpoint |
| Sub | 1.09 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Cashpoint |
| Sub | 3.10 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | BetCity |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | 1xBet |
| Sub | 1.47 | 1xBet, BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.20 | Cashpoint |
| Sub | 1.09 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.85 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | BetCity |
| Sub | 6.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | 1xBet |
| Sub | 2.31 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.42 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | BetCity |
| Sub | 1.10 | BetCity |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.69 | Cashpoint |
| Egal | 2.15 | BetCity |
| Oaspeți | 2.53 | IM Sports |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.65 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.18 | VBet |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.64 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.42 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.77 | 11bet-KSports |
| Oaspeți -0.25 | 1.99 | 11bet-KSports |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.40 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 2.17 | VBet |
1st: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.22 | VBet |
| Oaspeți -0.75 | 2.45 | VBet |
1st: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.09 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 5.58 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.04 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 7.50 | BetCity |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.44 | BetCity |
| 12 | 1.56 | BetCity |
| X2 | 1.13 | BetCity, VBet |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | BetCity |
| Sub | 1.05 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Cashpoint |
| Sub | 2.60 | BetCity |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | 11bet-KSports |
| Sub | 2.13 | VBet |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | IM Sports |
| Sub | 1.58 | IM Sports |
1st: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.55 | VBet |
| Sub | 1.45 | VBet |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.13 | Cashpoint |
| Sub | 1.33 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.39 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | BetCity |
| Sub | 1.77 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BetCity |
| Sub | 1.22 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | BetCity |
| Sub | 1.09 | BetCity |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.90 | Cashpoint |
| Egal | 3.12 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.91 | Cashpoint |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.72 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.38 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.06 | Cashpoint |
| NG | 1.65 | Cashpoint |