UD Logrones – CD Extremadura
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.45 | Tempobet |
| Egal | 4.33 | Bet365 |
| Oaspeți | 8.88 | Pinnacle |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 36.14 | Cashpoint |
| Egal | 12.18 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.02 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 15.63 | Cashpoint |
| Egal | 7.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.14 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.73 | Cashpoint |
| Egal | 3.95 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.53 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.50 | Bet8 |
| Egal | 3.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 2.75 | Bet365, BWin, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.06 | Bet365 |
| Egal | 11.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 23.26 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.02 | Goalbet |
| Egal | 26.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 51.00 | Bet365, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 9.50 | BcGame |
| Oaspeți 3.5 | 1.01 | BcGame |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 4.90 | BcGame, BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.14 | 1xBet, Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 3.40 | VBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.11 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.43 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.21 | 1xBet, BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.72 | BetCity |
| Oaspeți 1.75 | 1.39 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.50 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 1.56 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.10 | Tempobet |
| Oaspeți 1.25 | 1.76 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.80 | Tempobet |
| Oaspeți 1 | 2.15 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0.75 | 2.45 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.49 | Saba Sports |
| Oaspeți 0.5 | 2.70 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.15 | Saba Sports |
| Oaspeți 0.25 | 3.63 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.77 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
| Oaspeți 0 | 6.50 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.52 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 6.00 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.34 | IM Sports |
| Oaspeți -0.5 | 6.25 | Gamdom |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | BcGame |
| 12 | 1.22 | Tempobet |
| X2 | 2.83 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 2.27 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Goalbet |
| Sub | 6.28 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | VBet |
| Sub | 4.15 | VBet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | 1xBet |
| Sub | 4.50 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Goalbet |
| Sub | 2.84 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Goalbet |
| Sub | 2.00 | DafabetOW-CMD368, Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.21 | Saba Sports |
| Sub | 1.72 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.52 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BcGame, Bet8, BetCity |
| Sub | 1.45 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.32 | BetCity |
| Sub | 1.26 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.44 | 1xBet |
| Sub | 1.16 | Gamdom |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.15 | VBet |
| Sub | 1.11 | VBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Bet365, BetCity, Goalbet |
| Sub | 1.14 | BWin |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.25 | Gamdom |
| Sub | 1.03 | Gamdom |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | BWin |
| Sub | 1.03 | Bet365, BWin, Cashpoint, Gamdom, Goalbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Gamdom |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Tempobet |
| Sub | 2.75 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | FBSports |
| Sub | 2.30 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.12 | 1xBet |
| Sub | 1.85 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.30 | BetCity |
| Sub | 1.53 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.38 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.10 | VBet |
| Sub | 1.07 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.07 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | 1xBet |
| Sub | 2.35 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | BetCity |
| Sub | 1.95 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.48 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.12 | BetCity |
| Sub | 1.30 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | BetCity |
| Sub | 1.25 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.10 | VBet |
| Sub | 1.03 | VBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.04 | Bet365, Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Goalbet |
| Sub | 3.43 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Goalbet |
| Sub | 2.39 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365, Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.24 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.21 | Pinnacle |
| Egal | 5.20 | BetCity |
| Oaspeți | 26.00 | FBSports, Tempobet |
1st: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 19.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 4.33 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.25 | Bet365, Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.75 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 1.73 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.33 | Bet365 |
1st: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.02 | Goalbet |
| Egal | 21.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 101.00 | Bet365, Goalbet |
1st: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.80 | VBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.08 | VBet |
1st: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.50 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 1.25 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.53 | BetCity |
| Oaspeți 1.25 | 1.44 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.76 | Bet8 |
| Oaspeți 1 | 2.15 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.28 | BetCity |
| Oaspeți 0.75 | 3.33 | BetCity |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.80 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 3.75 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.85 | Saba Sports |
| Oaspeți 0.25 | 5.80 | VBet |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.84 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
| Oaspeți 0 | 2.10 | Pinnacle |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.32 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 3.30 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.21 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 4.25 | Bet365 |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | VBet |
| 12 | 1.14 | Bet8 |
| X2 | 4.50 | BetCity |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | BWin, Goalbet |
| Sub | 1.14 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
| Sub | 1.94 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | Saba Sports |
| Sub | 1.61 | Pinnacle |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | Bet365 |
| Sub | 1.25 | BetCity |
1st: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.45 | Saba Sports |
| Sub | 1.17 | BetCity, VBet |
1st: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.90 | VBet |
| Sub | 1.07 | VBet |
1st: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet8 |
| Sub | 1.01 | Bet8 |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 19.00 | BWin, Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 56.00 | BWin |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Tempobet |
| Sub | 1.38 | BetCity |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | VBet |
| Sub | 1.03 | VBet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | BetCity |
| Sub | 1.32 | Bet8, Tempobet |
1st: Corners Peste/Sub 3.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.90 | Bet8 |
| Egal | 2.40 | Tempobet |
| Oaspeți | 3.25 | Tempobet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.29 | BWin |
| 12 | 1.52 | Bet8 |
| X2 | 1.40 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.13 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Cashpoint |
| Sub | 3.30 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Tempobet |
| Sub | 1.53 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | BWin |
| Sub | 1.01 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 4.00 | Bet365 |
| NG | 1.25 | Ladbrokes |