Forest Green Rovers – Altrincham
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.84 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Egal | 3.55 | Tempobet |
| Oaspeți | 4.65 | Tempobet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 17.49 | Cashpoint |
| Egal | 9.02 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.08 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.34 | Cashpoint |
| Egal | 5.22 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.31 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.28 | Cashpoint |
| Egal | 3.59 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.96 | FBSports |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.18 | Bet8 |
| Egal | 6.25 | Bet8 |
| Oaspeți | 12.05 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.25 | Gamdom |
| Oaspeți 2.5 | 1.09 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.50 | Gamdom |
| Oaspeți 2 | 1.12 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.20 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 1.32 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.45 | Gamdom |
| Oaspeți 1 | 1.55 | FBSports |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.08 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Oaspeți 0.75 | 1.84 | FBSports, Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.84 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Oaspeți 0.5 | 2.09 | FBSports |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.47 | IM Sports |
| Oaspeți 0.25 | 2.36 | IM Sports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.33 | Bet8 |
| Oaspeți 0 | 3.35 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.20 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 4.05 | Gamdom |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.18 | Gamdom, Tempobet |
| 12 | 1.29 | FBSports |
| X2 | 2.02 | FBSports |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.67 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | Gamdom |
| Sub | 8.29 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Gamdom, Tempobet |
| Sub | 2.95 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Tempobet |
| Sub | 2.60 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Saba Sports |
| Sub | 2.25 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.97 | DafabetOW-CMD368, FBSports, Saba Sports |
| Sub | 1.90 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Tempobet |
| Sub | 1.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | Tempobet |
| Sub | 1.35 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Gamdom |
| Sub | 1.24 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.75 | Bet8, Gamdom |
| Sub | 1.07 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Gamdom |
| Sub | 3.95 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | FBSports |
| Sub | 2.04 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | Cashpoint |
| Sub | 1.75 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.15 | Cashpoint |
| Sub | 1.20 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Tempobet |
| Sub | 1.04 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.66 | FBSports |
| Sub | 2.10 | Gamdom, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Tempobet |
| Sub | 1.20 | Gamdom, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | Tempobet |
| Sub | 1.03 | Gamdom |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | Tempobet |
FT: Corners Peste/Sub 13.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Goalbet |
| Sub | 3.32 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 14.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Goalbet |
| Sub | 2.31 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 15.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | Bet365 |
| Sub | 1.77 | Bet365 |
FT: Corners Peste/Sub 16.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Goalbet |
| Sub | 1.46 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 17.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Goalbet |
| Sub | 1.28 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.27 | FBSports |
| Egal | 1.65 | Tempobet |
| Oaspeți | 6.50 | Tempobet |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 9.70 | FBSports |
| Egal | 4.40 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.27 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.20 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 1.27 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.42 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0.25 | 1.58 | FBSports, Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.43 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0 | 2.89 | Saba Sports |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -0.5 | 6.00 | Bet8 |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | FBSports, Tempobet |
| 12 | 2.30 | FBSports |
| X2 | 1.32 | Tempobet |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Tempobet |
| Sub | 1.01 | Cashpoint, Tempobet |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 1.81 | FBSports |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Saba Sports |
| Sub | 1.51 | DafabetOW-CMD368 |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | Bet8 |
| Sub | 1.19 | Bet8 |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | Tempobet |
| Sub | 1.12 | Tempobet |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | Bet8 |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Bet8, Tempobet |
| Sub | 1.45 | Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.25 | Tempobet |
| Sub | 1.04 | Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | Tempobet |
| Sub | 1.20 | Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.50 | Tempobet |
| Sub | 1.01 | Tempobet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.50 | Tempobet |
1st: Corners Peste/Sub 9 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Bet365 |
| Sub | 2.10 | Bet365 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.97 | Cashpoint |
| Egal | 2.90 | Tempobet |
| Oaspeți | 4.50 | Tempobet |
2nd: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.94 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 1.84 | FBSports |
2nd: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.61 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 2.20 | FBSports |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.36 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 3.00 | FBSports |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.16 | FBSports, Tempobet |
| 12 | 1.42 | FBSports |
| X2 | 1.80 | FBSports |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.35 | Tempobet |
| Sub | 1.27 | Cashpoint, Tempobet |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | Tempobet |
| Sub | 4.60 | Tempobet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.76 | Cashpoint |
| Sub | 1.95 | Tempobet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | FBSports |
| Sub | 1.85 | FBSports |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | FBSports |
| Sub | 1.68 | FBSports |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.79 | Cashpoint |
| NG | 1.37 | Cashpoint |