Tonbridge Angels – Walton & Hersham FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.04 | 1xBet, Goalbet, Unibet |
| Egal | 15.00 | BWin |
| Oaspeți | 41.00 | FBSports |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 13.00 | Goalbet |
| Egal | 8.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 5.50 | Goalbet |
| Egal | 4.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.44 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.67 | Bet8 |
| Egal | 3.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 2.20 | Bet8, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.62 | Goalbet |
| Egal | 3.75 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.50 | Bet8, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.18 | Goalbet |
| Egal | 6.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 9.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 4.67 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.19 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 3.31 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.75 | 1.32 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.80 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.5 | 1.46 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.44 | BetfairExchange |
| Oaspeți 3.25 | 1.56 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.13 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.73 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.80 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.75 | 2.04 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.62 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.5 | 2.35 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 1.45 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2.25 | 2.83 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.28 | BetfairExchange |
| Oaspeți 2 | 3.88 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.23 | BetfairExchange |
| Oaspeți 1.75 | 4.44 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 5.01 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.44 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 7.25 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.11 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 15.14 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.84 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
| Oaspeți 0.75 | 16.40 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.62 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 17.66 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.44 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 28.59 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.26 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 76.47 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți -0.25 | 78.51 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.01 | BetfairExchange |
| Oaspeți -0.5 | 80.00 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -0.75 | 83.29 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -1 | 86.86 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -1.25 | 86.91 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -1.5 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -1.75 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2.25 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2.5 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -2.75 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -3 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -3.25 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -3.5 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -3.75 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți -4 | 86.95 | BetfairExchange |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | BetfairExchange |
| 12 | 1.03 | BetfairExchange |
| X2 | 17.50 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | BetfairExchange |
| Sub | 12.11 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 101.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | BetfairExchange |
| Sub | 21.00 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | BetfairExchange |
| Sub | 3.45 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.10 | BetfairExchange |
| Sub | 7.75 | BcGame |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | BetfairExchange |
| Sub | 3.45 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | BetfairExchange |
| Sub | 3.50 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | BetfairExchange |
| Sub | 2.74 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | BetfairExchange |
| Sub | 2.50 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | BetfairExchange |
| Sub | 2.08 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | BetfairExchange |
| Sub | 1.83 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.53 | BetfairExchange |
| Sub | 1.63 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.28 | BetfairExchange |
| Sub | 1.45 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | BetfairExchange |
| Sub | 1.29 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.22 | BetfairExchange |
| Sub | 1.33 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.47 | BetfairExchange |
| Sub | 1.10 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.32 | BetfairExchange |
| Sub | 1.10 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.96 | BetfairExchange |
| Sub | 1.10 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.60 | BetfairExchange |
| Sub | 1.10 | Bet8, BetfairExchange, Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.56 | BetfairExchange |
| Sub | 1.03 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 24.29 | BetfairExchange |
| Sub | 1.03 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 25.14 | BetfairExchange |
| Sub | 1.03 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.03 | BetfairExchange, Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 34.95 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 53.88 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 54.44 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 55.00 | BetfairExchange |
| Sub | 1.01 | BetfairExchange |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | Goalbet |
| Sub | 4.50 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Unibet |
| Sub | 1.96 | FBSports |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Goalbet |
| Sub | 1.08 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | 1xBet |
| Sub | 2.13 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Goalbet |
| Sub | 1.22 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Goalbet |
| Sub | 1.04 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Goalbet |
| Sub | 3.70 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Goalbet |
| Sub | 2.48 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | Goalbet |
| Sub | 1.80 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 11.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Goalbet |
| Sub | 1.22 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.01 | BetfairExchange, Goalbet, Unibet |
| Egal | 55.00 | BetfairExchange |
| Oaspeți | 61.00 | Ladbrokes |
1st: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 11.00 | Goalbet |
| Egal | 3.40 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.40 | Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.75 | Bet8, Goalbet |
| Egal | 1.73 | Bet8 |
| Oaspeți | 6.50 | Goalbet |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.11 | Goalbet |
| Egal | 7.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 34.00 | Goalbet |
1st: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.75 | Bet8 |
| Oaspeți 2.5 | 1.36 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.33 | Bet8 |
| Oaspeți 2 | 2.90 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.10 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 5.25 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.95 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.43 | FBSports, yabo |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.16 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.80 | FBSports |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.34 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 3.32 | Pinnacle |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| X2 | 26.00 | Ladbrokes |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | BetfairExchange |
| Sub | 1.94 | yabo |
1st: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.44 | Pinnacle |
| Sub | 1.58 | FBSports |
1st: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Bet8 |
| Sub | 1.24 | Bet8 |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | BWin |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet8 |
| Sub | 1.01 | Bet8 |
1st: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 20.00 | BWin |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 56.00 | BWin |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | Bet8 |
| Sub | 1.54 | FBSports |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.85 | FBSports |
| Sub | 1.19 | Bet8 |
2nd: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.79 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 1.95 | FBSports |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.16 | FBSports |
| 12 | 1.33 | FBSports |
| X2 | 1.94 | FBSports |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BWin |
| Sub | 1.33 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | BWin |
| Sub | 5.25 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 2.05 | Bet8, BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | BWin |
| Sub | 1.09 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | FBSports |
| Sub | 2.03 | FBSports |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | FBSports |
| Sub | 1.73 | FBSports |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.80 | BWin |
| NG | 1.36 | BWin |