Valenzana Mado – US Alessandria Calcio 1912
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.65 | Gamdom |
| Egal | 3.10 | Bet365, Gamdom |
| Oaspeți | 2.70 | Bet365, Gamdom |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.71 | FBSports |
| Egal | 3.47 | FBSports |
| Oaspeți | 1.39 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.55 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.60 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.13 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.17 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.59 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.27 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.62 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.92 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.94 | FBSports |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.63 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.28 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.14 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 4.40 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 4.89 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.09 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 5.75 | Karamba |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.43 | BcGame |
| 12 | 1.35 | BWin |
| X2 | 1.47 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | BWin, Gamdom |
| Sub | 1.64 | Pinnacle |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | 1xBet |
| Sub | 7.37 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | 1xBet |
| Sub | 6.35 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | 1xBet |
| Sub | 3.74 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | BWin |
| Sub | 2.90 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Pinnacle |
| Sub | 2.55 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Gamdom |
| Sub | 2.21 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | Gamdom |
| Sub | 1.89 | FBSports |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.47 | Pinnacle |
| Sub | 1.47 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | Pinnacle |
| Sub | 1.30 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.42 | 1xBet |
| Sub | 1.23 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BWin |
| Sub | 1.20 | BWin |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | 1xBet |
| Sub | 1.04 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | 1xBet |
| Sub | 1.07 | 1xBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 19.00 | 1xBet |
| Sub | 1.01 | 1xBet |