Antigua GFC (W) – Cremas (Women)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 8.50 | 1xBet |
| Egal | 5.73 | Pinnacle |
| Oaspeți | 1.27 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.08 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.27 | 1xBet |
| Oaspeți -0.75 | 1.29 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 3.07 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.35 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.51 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.12 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.70 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.92 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.85 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.69 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.08 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.54 | 1xBet |
| Oaspeți -2.25 | 2.33 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.44 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 2.58 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.33 | 1xBet |
| Oaspeți -2.75 | 3.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.22 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 3.84 | 1xBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.17 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 4.45 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.60 | Ladbrokes |
| 12 | 1.13 | Ladbrokes |
| X2 | 1.06 | Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 19.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | 1xBet |
| Sub | 6.00 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | 1xBet |
| Sub | 5.10 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Bet365 |
| Sub | 3.00 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | 1xBet |
| Sub | 2.62 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.54 | 1xBet |
| Sub | 2.33 | 1xBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | Pinnacle |
| Sub | 1.99 | 1xBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | Pinnacle |
| Sub | 1.83 | 1xBet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.17 | Pinnacle |
| Sub | 1.64 | 1xBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.48 | 1xBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.81 | Pinnacle |
| Sub | 1.39 | 1xBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.35 | Ladbrokes |