Barquisimeto SC – Real FronteraFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.22 | BetWay |
| Egal | 5.80 | yabo |
| Oaspeți | 14.00 | BWin |
Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 8.30 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.03 | 1xBet |
Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 6.80 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.04 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 4.10 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 4.00 | 1xBet |
| Oaspeți 3.25 | 1.17 | 1xBet |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.83 | 1xBet |
| Oaspeți 2.75 | 1.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.38 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.52 | Stake |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.15 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.71 | yabo |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.06 | yabo |
| Oaspeți 2 | 1.77 | Saba Sports |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.78 | yabo |
| Oaspeți 1.75 | 2.02 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.85 | FBSports |
| Oaspeți 1.5 | 2.16 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.42 | 1xBet |
| Oaspeți 1.25 | 2.49 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.04 | Bet8 |
| 12 | 1.15 | BWin |
| X2 | 4.00 | Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 13.70 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 10.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | Ladbrokes |
| Sub | 4.90 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | Pinnacle |
| Sub | 4.20 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | Pinnacle |
| Sub | 3.68 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | 1xBet |
| Sub | 2.76 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Ladbrokes |
| Sub | 2.48 | Cashpoint |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | yabo |
| Sub | 2.11 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | FBSports |
| Sub | 1.91 | Saba Sports |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | FBSports |
| Sub | 1.81 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.27 | Holiganbet |
| Sub | 1.77 | yabo |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | 1xBet |
| Sub | 1.41 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.15 | BetWay |
| NG | 1.72 | Cashpoint |