Erdi VSE – Ferencvarosi TC IIFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.25 | Bet365 |
| Egal | 3.95 | Gamdom |
| Oaspeți | 2.24 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 6.40 | Gamdom |
| Oaspeți 1.5 | 1.14 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 6.00 | Gamdom |
| Oaspeți 1.25 | 1.16 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.60 | Gamdom |
| Oaspeți 1 | 1.18 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.90 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 1.31 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.20 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.44 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.80 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 1.55 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.50 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.73 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.02 | Gamdom |
| Oaspeți -0.25 | 2.00 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.00 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 2.23 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.60 | Gamdom |
| Oaspeți -0.75 | 2.57 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.42 | Gamdom |
| Oaspeți -1 | 3.28 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.34 | Gamdom |
| Oaspeți -1.25 | 3.74 | 1xBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.66 | BWin |
| 12 | 1.26 | BWin |
| X2 | 1.40 | Bet8 |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | Gamdom |
| Sub | 6.20 | Gamdom |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Gamdom |
| Sub | 4.60 | Gamdom |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | Gamdom |
| Sub | 4.10 | Gamdom |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | Gamdom |
| Sub | 3.70 | Gamdom |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | 1xBet |
| Sub | 2.75 | Gamdom |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | Pinnacle |
| Sub | 2.30 | Gamdom |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.79 | Pinnacle |
| Sub | 2.06 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.03 | Pinnacle |
| Sub | 1.82 | Bet365 |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.28 | Pinnacle |
| Sub | 1.64 | Gamdom |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.52 | Gamdom |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.97 | 1xBet |
| Sub | 1.40 | Gamdom |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.86 | 1xBet |
| Sub | 1.27 | Gamdom |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.54 | Gamdom |
| NG | 2.34 | Gamdom |