1 de Maio PE – Retro FC PEFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 31.37 | Pinnacle |
| Egal | 14.69 | Pinnacle |
| Oaspeți | 1.09 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 11.00 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.05 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 8.20 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.02 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți -1.25 | 1.22 | 1xBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 4.90 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 3.73 | 1xBet |
| Oaspeți -1.75 | 1.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 3.28 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 1.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 2.60 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 1.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 2.74 | 1xBet |
| Oaspeți -2.5 | 1.94 | yabo |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 2.56 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 1.89 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.32 | Pinnacle |
| Oaspeți -3 | 2.14 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 2.02 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.25 | 2.20 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.83 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.5 | 2.49 | Stake |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 8.50 | BWin |
| 12 | 1.05 | Bet365 |
| X2 | 1.04 | 1xBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 11.50 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | 1xBet |
| Sub | 8.00 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | 1xBet |
| Sub | 5.90 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Pinnacle |
| Sub | 2.90 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Pinnacle |
| Sub | 3.40 | BWin |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.92 | 1xBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | yabo |
| Sub | 2.74 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.97 | FBSports |
| Sub | 2.71 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | 1xBet |
| Sub | 2.31 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | 1xBet |
| Sub | 2.12 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Gamdom |
| Sub | 1.91 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Pinnacle |
| Sub | 1.72 | 1xBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.13 | 1xBet |
| NG | 1.37 | Gamdom |